Ewelina Flinta powraca z nową płytą. Co wiadomo o jej życiu prywatnym?

Ewelina Flinta powraca z nowym materiałem. Jak się zmieniła?
Ewelina Flinta powraca z nowym materiałem. Jak się zmieniła?
Źródło: MWMEDIA
Ewelina Flinta zapowiedziała nową płytę. Szczyt popularności wokalistka osiągnęła prawie 20 lat temu, gdy debiutowała w telewizji i na scenie. Jej fani nie mogli doczekać się jej nowej twórczości. Gwiazda pokazała przygotowania do koncertów. Zobaczcie, jak się zmieniła przez te wszystkie lata. Nie tylko muzyka jest dla niej ważna.

2003 r. był dla Eweliny Flinty niezapomnianym rokiem. Zaprezentowała wtedy singel "Żałuję", którym promowała swój debiutancki album studyjny pt. "Przeznaczenie". Utwór pobijał radiowe listy przebojów, a album artystki pokrył się złotem. Kolejne lata również były dla niej owocne. Jednak Ewelina Flinta konsekwentnie unikała wypowiadania się na temat życia prywatnego. Sprawdź, co dziś o niej wiemy.

Ewelina Flinta wydała nową płytę. Fani długo na to czekali

Ewelina Flinta ogłosiła w mediach społecznościowych, że już niedługo odbędzie się prapremiera jej nowej płyty. Pierwszy koncert zagra 02.08.2022 w Kinokawiarni Stacja Falenica. Bilety na to wydarzenie bardzo szybko się sprzedały, o czym artystka poinformowała z radością. Ewelina Flinta relacjonowała na Instagramie proces tworzenia nowych piosenek. Jakiś czas temu pochwaliła się, że pierwszy raz w życiu nagrała gitarę do swojej piosenki. Gwiazda jest bardzo dumna ze swojej pracy. Widać, że tworzenie wciąż sprawia jej ogromną przyjemność.

Fani to doceniają i wprost nie mogą doczekać się tej muzycznej niespodzianki.

"Prędkość, z jaką znikają bilety, pokazuje, jak ludzie czekali!" - czytamy w komentarzach.

"O jest najpiękniejsza wiadomość, jaka mogła mnie spotkać ostatnimi czasy" - dodała kolejna osoba.

"Jestem spragniony twojej nowej twórczości. Album kupuję w ciemno" - zapewnił artystkę jej wierny fan.

Sanah o swoim najnowszym albumie "Uczta" podczas trasy koncertowej
Źródło: "Co Za Tydzień"

Ewelina Flinta. Kariera, życie prywatne, Instagram

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

43-letnia dziś Ewelina Flinta stawiała pierwsze kroki jako wokalistka już w 1995 roku. Śpiewała wtedy w rockowym zespole Alioth. Zdobywała nagrody na festiwalach w swoim rodzinnym mieście w Lubsku. Współpracowała również z zespołami Dobre Piwo i Surprise. Młoda wokalistka występowała też w Teatrze Studio Buffo. Po sukcesie pierwszej płyty i popularności singla "Żałuję" przyszła kolej na drugi album pt. "Nie znasz mnie". W 2005 roku w Opolu otrzymała Superjedynkę dla "wokalistki roku". Trzy lata później znów cieszyła się z owocnej współpracy z Łukaszem Zagrobelnym, z którym zbierała pochlebne oceny za piosenkę "Nie kłam, że kochasz mnie".

Ewelina Flinta nie zrobiła przerwy w muzyce. Cały czas koncertuje i występuje gościnnie przy okazji różnych wydarzeń kulturalnych. Udziela się również charytatywnie. Pomagała organizować zbiórki żywności dla uchodźców z Ukrainy. Wcześniej brała udział w międzynarodowym projekcie społeczno-muzycznym "Sounds Like Women" stworzonym przez Luizę Staniec, mającym zwrócić uwagę na brak równości w pracy i płacach dla kobiet, przemoc domową, molestowanie seksualne, nierówne traktowanie ze względu na kolor skóry czy pochodzenie. Wspiera też Fundację "Mam Marzenie" oraz Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko".

O życiu prywatnym Eweliny Flinty nie ma żadnych informacji w sieci. Artystka nie publikuje rodzinnych zdjęć, nigdy nie pochwaliła się partnerem oraz dziećmi. Wiemy jednak, jak wyglądała w dzieciństwie i jaki miała charakter.

"Ten zawadiacki uśmiech, ogień w oczach, rozwichrzone warkoczyki i grzywka. No i dołeczki. Patrzę na siebie sprzed lat i widzę, że ta dziewczynka znów coś kombinuje! Zawsze miałam swoje zdanie na prawie każdy temat. Potrafiłam zadać trudne pytanie w najmniej odpowiednim momencie. Miałam szalone pomysły. Bardzo lubiłam słowo 'nie'. I wypowiadanie go przychodziło mi z lekkością" - opisała siebie w dzieciństwie. Zobaczcie poniżej, o jakim zdjęciu mówiła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości