Fani byli oburzeni słowami Drew Barrymore na temat matki. Teraz aktorka się tłumaczy

Drew Barrymore
Drew Barrymore tłumaczy się ze słów na temat matki
Źródło: Getty Images
Niedawno Drew Barrymore udzieliła wywiadu, w którym uchyliła rąbka tajemnicy na temat jej trudnej relacji z matką. Media zagraniczne przedstawiły jej wypowiedź jako wyrażenie pragnienia śmierci rodzicielki. Teraz aktorka postanowiła wyjaśnić sprawę na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Drew Barrymore to nie tylko utalentowana aktorka, ale również zdobywczyni licznych wyróżnień i nagród w tym mi.n. Złotego Globu i Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych. Choć mogłoby się wydawać, że jej droga na szczyt była ułatwiona przez pochodzenie z rodziny o aktorskich korzeniach, to jej życie (zwłaszcza w młodości) z pewnością nie było usłane różami.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Beata Ścibakówna o aktorstwie, wieku i ageizmie
Beata Ścibakówna o aktorstwie, wieku i ageizmie. Aktorka odniosła się do kariery, relacji z córką i wymarzonej roli filmowej

Drew Barrymore w kontrowersyjnych słowach na temat swojej matki

Dzieciństwo Drew Barrymore nie należało do najłatwiejszych. Przyszła aktorka jeszcze przed ukończeniem pełnoletności próbowała popełnić samobójstwo i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Warto dodać, że gwiazda w wieku 14 lat wdała się w uzależnienie od alkoholu i narkotyków. Przez długi czas Drew Barrymore nie mogła wybaczyć matce Jaid Barrymore jej dawnych zaniedbań. Pierwszą dojrzałą decyzją aktorki było rozwiązanie więzi z toksyczną matką poprzez wygraną w sądzie.

Wydawać by się mogło, że żal do rodzicielki Drew Barrymore ma już za sobą. Ostanie słowa aktorki, które padły w wywiadzie z "The New York Times" zdają się jednak przeczyć tej tezie.

"Wszystkie ich mamy odeszły, a moja mama nie. Cóż, ja nie mam tego luksusu. Ale nie mogę czekać. Nie chcę żyć w stanie, w którym chciałbym, aby ktoś odszedł wcześniej, niż powinien. Mogę się rozwijać. Właściwie chcę, żeby była szczęśliwa, prosperowała i była zdrowa. Ale muszę, k***a, rosnąć, pomimo jej egzystencji na tej planecie" - powiedziała gwiazda podczas rozmowy.

Drew Barrymore i Jaid Barrymore
Drew Barrymore i jej mama Jaid Barrymore
Drew Barrymore i Jaid Barrymore
Źródło: Getty Images

Drew Barrymore tłumaczy się ze swoich słów

Jak nietrudno się domyślić słowa Drew Barrymore na temat rodzicielki wywołały powszechną burzę w mediach na całym świecie. Teraz na Instagramie aktorki pojawiło się pełne emocji nagranie, na którym gwiazda tłumaczy się, że nigdy nie stwierdziła, iż chciałaby śmierci swojej matki.

Dodatkowo dosyć dosadnie aktorka skrytykowała tabloidy za przekręcanie jej słów i ingerowanie w życie prywatne, podkreślając, że starała się utrzymywać trudną i niestety bolesną relację z matką, jednocześnie przyznając, że jest to niezwykle trudne.

"Do wszystkich tabloidów, pie******ę się z moim życiem, odkąd skończyłam 13 lat. Nigdy nie powiedziałam, że chciałabym śmierci mojej matki. Jak śmiecie wkładać mi w usta te słowa. Byłam bezbronna i starałam się mieć tę trudną i bolesną relację, przyznając jednocześnie, że jest to trudne, gdy rodzic żyje. Nie przekręcajcie moich słów, ani nie mówcie, że chciałabym, żeby moja matka umarła. Nigdy tego nie powiedziałam, nigdy tego nie zrobię" - powiedziała na udostępnionym nagraniu aktorka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości