Filip Chajzer przeprowadził się. Już nie mieszka w Konstancinie

Filip Chajzer
Filip Chajzer przeprowadził się do nowego mieszkania
Źródło: MWMEDIA/Andras Szilagyi
Filip Chajzer poinformował fanów za pośrednictwem Instagrama, że zmienił adres zamieszkania. Prezenter "Dzień Dobry TVN" przeniósł się z Konstancina z powrotem do Warszawy. Pierwsze zdjęcie opublikował spod urzędu i oznajmił, że zameldował się w nowym miejscu. "Dumny mieszkaniec Ochoty wygląda tak" - czytamy.

Filip Chajzer jakiś czas temu przeprowadził się z Konstancina do Warszawy. Teraz dumny prezenter "Dzień Dobry TVN" pochwalił się dopięciem formalności na ostatni guzik. Zapozował pod ratuszem i oznajmił światu, że zameldował się już w nowym miejscu.

"Dumny mieszkaniec Ochoty wygląda tak. To zabawne, kiedy w głowie celebrujesz mega ważny moment w życiu, a twoja celebracja kończy się niczym zerwana taśma w trakcie genialnej piosenki Kool & The Gang - krótkim zdaniem Pani urzędnik - 'zameldowany, to tyle dziękuję'" - czytamy.

Filip Chajzer - co będzie robił w nowym miejscu?

Okazuje się, że Filip Chajzer jest świetnie zorientowany w miejscowych rozrywkach, ponieważ jego dziadkowie mieszkali wcześniej w tej dzielnicy Warszawy. W dalszej części wpisu opowiedział, co zamierza robić tuż po przeprowadzce.

"To teraz nic tylko zapalić znicz w miejscu, gdzie wydano rozkaz o wybuchu Powstania, potem męczy mnie OCHOTA na leniwe w barze mlecznym 'Biedronka' i na koniec książka w Parku Szczęśliwickim. Kool & The Gang koniecznie dziś puścicie HIT. Wspaniałego dnia" - napisał.

Filip Chajzer o synu i jego dzieciństwie
Filip Chajzer o synu i dzieciństwie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Filip Chajzer - kim jest?

Filip Chajzer urodził się 27 listopada 1984 roku w Warszawie. Jest synem Zygmunta Chajzera, ma starszą siostrę Karolinę i młodszą siostrę Weronikę. Zaczął pracę jako dziennikarz na stanowisku redaktora w "Super Expressie". Kolejno pisał do "Życia Warszawy" i "Newsweeka". Przygodę ze stacją TVN zaczął w 2009 roku jako reporter serwisu informacyjnego "Stolica" w TVN Warszawa. W 2011 roku podjął pracę jako reporter pasma śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Osiem lat później dołączył na stałe do prowadzących program. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

podziel się:

Pozostałe wiadomości