Jak ma na imię synek Katarzyny Sokołowskiej? Marcin Tyszka wolałby "Tysio"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Jastrząb Post
Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska przywitała na świecie pierwsze dziecko i zaledwie dwa tygodnie później wróciła do pracy. Pojawiła się na konferencji prasowej nowej edycji "Top Model". Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć również Marcina Tyszki. Fotograf przypadkiem zdradził imię dziecka koleżanki z pracy?

Katarzyna Sokołowska jest dyrektorką i reżyserką pokazów mody, która współpracuje z największymi markami w Polsce. Od 2017 roku związana jest z Andrzejem Kozieją. W kwietniu 2022 roku ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Syn Katarzyny Sokołowskiej przyszedł na świat 18 lipca, co gwiazda niedługo później potwierdziła na swoim profilu na Instagramie.

Marcin Tyszka zdradził imię dziecka Katarzyny Sokołowskiej

Podczas konferencji prasowej Marcin Tyszka udzielił wywiadu serwisowi Jastrząb Post. Został spytany o to, jak czuje się jego koleżanka oraz jak pracowało im się na planie "Top Model". Fotograf zażartował, że starał się w razie czego przygotować na odbiór porodu, a Katarzyna Sokołowska miała dużo energii i chęci do pracy. Dziennikarka zapytała, co Marcin Tyszka sądzi o imieniu nowo narodzonego synka koleżanki. Fotograf przypadkiem zdradził, jak ono brzmi!

"Ja uważam, że powinien mieć na imię Tysio, ale to będzie na trzecie [...]. Iwo Lew Tysio to będzie brzmiało dobrze. Ostatecznie ten synek i tak nasłuchał się tyle mojego gadania na co dzień, że na pewno jak mnie usłyszy po raz pierwszy, to będzie wiedział, że to wujek Tysio" - powiedział Marcin Tyszka.

Katarzyna Sokołowska o pokazywaniu dzieci w sieci. "Hormony szaleją"
Katarzyna Sokołowska o pokazywaniu dzieci w sieci. "Hormony szaleją" Katarzyna Sokołowska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl odniosła się do pokazywania dzieci w sieci przez ich sławne mamy. Jej pociecha szybko wejdzie do show-biznesu?

Katarzyna Sokołowska urodziła!

Pierwsze doniesienia o narodzinach dziecka Katarzyny Sokołowskiej pojawiły się 18 lipca. Gwiazda "Top Model" potwierdziła plotki 23 lipca, publikując zdjęcie małych stopek na swoim instagramowym profilu.

Kiedy Katarzyna Sokołowska poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka, internauci od razu zwrócili uwagę na wiek przyszłej mamy. Reżyserka pokazów mody ma 49 lat, a w ciążę udało jej się zajść dzięki metodzie in vitro. Katarzyna Sokołowska podkreślała, że podjęła świadomą decyzję, biorąc pod uwagę wszelkie zagrożenia wynikające z ciąży w późnym wieku.

"Jasne, zdaję sobie sprawę z ograniczeń, to kwestia biologii, wydolności organizmu. Wiadomo, że po 25. roku życia spada już tzw. rezerwa jajnikowa. Miałam tę świadomość, planując ciążę (...). Jestem zdrowa, w świetnej formie, lekarze twierdzą, że biologicznie jestem młodsza, niż mówi metryka. Dbam o siebie, badam się. Naprawdę wierzę, że będę tańczyła na weselu mojego syna" - mówiła wówczas.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości