Clooneyowie pozują na ściance z Julią Roberts. Ich zdjęcia zrobiły furorę wśród fanów

Autor:
Julia
Sadowska
George Clooney, Amal Clooney i Julia Roberts razem na czerwonym dywanie

7 września odbyła się w Londynie premiera najnowszego filmu Ol Parkera "Bilet do raju", którego głównymi gwiazdami są Julia Roberts oraz George Clooney. Aktorzy występujący w produkcji pojawili się na czerwonym dywanie i chętnie pozowali do wspólnych zdjęć. Para filmowych kochanków pozowała wspólnie z żoną aktora. Te zdjęcia stały się hitem sieci.

George Clooney przez lata uchodził za nieuchwytnego amanta Hollywood. Dziś jest oddanym mężem i ojcem. Wraz z adwokatką Amal Clooney od 2013 roku tworzą szczęśliwe małżeństwo, które nie stroni od wspólnego pojawiania się na rozmaitych eventach. Nie inaczej było na premierze filmu, w którym gwiazdor wcielił się w główną rolę. Na czerwonym dywanie pozował z członkami obsady, a także z żoną. Zdjęcie małżonków z koleżanką z branży filmowej - Julią Roberts skradło serca internautów.

Clooneyowie wraz z Julią Roberts na premierze filmu

W Londynie odbyła się ostatnio premiera komedii romantycznej "Bilet do raju", w której wystąpili Julia Roberts wraz z Georgem Clooneyem. Aktorzy pojawili się na czerwonym dywanie, aby wspólnie promować film ze swoim udziałem. Julia Roberts zaprezentowała się w eleganckiej, czarnej kreacji od Alexandra McQueena, jej filmowy kolega na premierze pojawił się w czarnym garniturze, który połączył z dodającą nonszalancji białą, rozpiętą pod szyją koszulą.

Prawdziwy zachwyt wywołała jednak żona aktora, która chętnie pozowała do zdjęć wraz z mężem oraz jego filmową partnerką - Julią Roberts. Adwokatka wystąpiła w długiej miętowej sukni, która wspaniale podkreślała szczupłą sylwetkę 44-latki. Do stylizacji dobrała beżowe szpilki, kryształowe kolczyki, a delikatny makijaż dopełniła czerwoną pomadką.

George Clooney, Amal Clooney i Julia Roberts razem na czerwonym dywanie George Clooney, Amal Clooney i Julia Roberts razem na czerwonym dywanie Źródło: Getty Images Europe
George Clooney i Amal Clooney na czerwonym dywanie George Clooney i Amal Clooney na czerwonym dywanie Źródło: WireImage
Julia Roberts na premierze filmu Julia Roberts na premierze filmu Źródło: WireImage
Daria Ładocha o premierze filmu "Elvis"
Daria Ładocha o premierze filmu "Elvis" Daria Ładocha o premierze filmu "Elvis" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Bilet do raju" - o czym opowiada?

Julia Roberts i George Clooney w prywatnym życiu są bliskimi przyjaciółmi. Dotychczas nie mieli jednak zbyt wielu okazji, aby wspólnie pracować. Ostatni film z ich udziałem "Ocean's Twelve: Dogrywka" powstał niemal dwie dekady temu. Ponownie na planie filmowym, aktorzy spotkali się podczas pracy nad najnowszą produkcją Ol Parkera "Bilet do raju".

Komedia romantyczna z udziałem gwiazd opowiada o byłych małżonkach, którzy postanawiają wybrać się w daleką podróż, mającą na celu powstrzymanie ich córki przed ślubem z nowo poznanym chłopakiem. Podczas wyjazdu na Bali, bohaterowie zmierzą się z decyzjami, które podjęli w przeszłości, a także przekonają się jak silną moc może skrywać niegdyś łączące ich uczucie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

Pozostałe wiadomości