Gwiazdy

Justin Bieber zawiesza karierę. "Potrzebuję zająć się moim zdrowiem"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Justin Bieber

To prawdziwe zaskoczenie dla wszystkich fanów artysty. Justin Bieber postanowił o chwilowym zawieszeniu kariery i zrezygnował z koncertowania. W czerwcu br. wokalista skarżył się na kiepski stan zdrowia i częściowy paraliż twarzy, które uniemożliwiły mu kontynuowanie trasy. Teraz Justin Bieber stawia na odpoczynek. Artysta wydał oświadczenie.

Justin Bieber od najmłodszych lat żyje w blasku fleszy. Muzyk zaistniał, mając zaledwie 13 lat i od tamtej pory praktycznie nie zwalnia tempa. Kanadyjczyk zdobył ogólnoświatową rozpoznawalność, gdy w 2010 roku wydał utwór "Baby". W czerwcu Justin Bieber poinformował fanów o przerwaniu trasy Bieber's Justice World Tour. Wszystko z powodu choroby.

Justin Bieber zawiesza karierę

W czerwcu Justin Bieber przekazał fanom, że zmaga się z zespołem Ramseya Hunta i z tego powodu był zmuszony przerwać trasę koncertową. Po wprowadzeniu odpowiedniego leczenia i poprawieniu samopoczucia, gwiazdor powrócił na scenę. Jednak nie na długo. Justin Bieber ponownie opublikował oświadczenie, w którym przyznał, że na jakiś czas musi porzucić koncertowanie.

"W tym roku publicznie powiedziałem o mojej walce z zespołem Ramseya Hunta, przez który miałem sparaliżowane pół twarzy. Wskutek tej choroby nie byłem w stanie zagrać amerykańskiej części mojej trasy koncertowej. Po okresie wypoczynku i konsultacji z moimi lekarzami, rodziną i zespołem ruszyłem do Europy z nadzieją, by kontynuować trasę. Zagrałem sześć koncertów, które naprawdę mnie przeczołgały. W miniony weekend wystąpiłem na festiwalu Rock in Rio i dałem z siebie wszystko. Po zejściu ze sceny dobiło mnie zmęczenie i zdałem sobie sprawę, że potrzebuję zająć się moim zdrowiem. Dlatego od tej pory robię sobie przerwę od koncertowania. Będzie ze mną dobrze, ale potrzebuję czasu na odpoczynek" - czytamy.

Na koniec Justin Bieber podziękował fanom za wsparcie i modlitwy.

Pod postem pojawiły się liczne komentarze zawierające słowa wsparcia. Odezwała się również żona Justina Biebera. Hailey Bieber podzieliła się wyznaniem miłości.

Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef"
Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Justin Bieber miał sparaliżowaną twarz

W czerwcu Justin Bieber po raz pierwszy poinformował o problemach zdrowotnych. Wówczas opublikował nagranie, na którym pokazał, z czym aktualnie się mierzy. Wyjawił, że zmaga się z zespołem Ramseya Hunta. To rzadkie schorzenie, które jest powikłaniem po zakażeniu półpaścem usznym. Wirus atakuje uszy oraz nerwy twarzy, wywołując ich częściowy paraliż. Zdrowie nie pozwoliło mu na kontynuowanie rozpoczętej wówczas trasy koncertowej.

Nagranie, na którym Justin Bieber opowiada o objawach schorzenia, możecie obejrzeć w poniższym artykule:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości