Gwiazdy

Jennifer Lawrence o poronieniach i narodzinach syna. "Moje życie zaczęło się od nowa"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence wraca powoli do świata mediów i show-biznesu po urlopie macierzyńskim. Jako jedna z nielicznych gwiazd zniknęła z pierwszych stron gazet tuż przed porodem i długo utrzymywała w tajemnicy datę narodzin, płeć i imię dziecka. W wywiadzie dla "Vogue" uchyliła rąbka tajemnicy i przyznała, że jeszcze do niedawna mierzyła się z traumą związaną z poronieniami.

Jennifer Lawrence to jedna z najsławniejszych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd na świecie. Aktorka mimo swojego zamiłowania do zawodu stroni od mediów społecznościowych, na których na próżno szukać jej profili, zdjęć i prywatnych filmów. To właśnie dlatego każda publikacja na jej temat i wywiad sprawiają, że pojawia się na językach całego świata. W rozmowie z Abby Aguirre zdecydowała się na niespotykaną u siebie do tej pory wylewność.

Jennifer Lawrence o dziecku

Jennifer Lawrence zagrała w takich produkcjach jak "Igrzyska Śmierci", "Nie patrz w górę", czy "Poradnik pozytywnego myślenia". To właśnie ta ostatnia produkcja sprawiła, że została laureatką Oscara. Choć jej nagrody i osiągnięcia można wymieniać godzinami, celebrytka z niezwykłą rozwagą podchodzi do zdradzania tajemnic związanych z jej prywatnym życiem. Wiadomo jednak, że jest związana z dyrektorem nowojorskiej galerii sztuki - Cookiem Maoneyem. Jakiś czas temu zostali rodzicami i dopiero półtora roku od narodzin dziecka, Jennifer Lawrence wyjawiła jego płeć i imię. 

Jennifer Lawrence urodziła syna, któremu nadano oryginalne imię Cy. Aktorka w wywiadzie dla "Vogue" opowiedziała o bezgranicznej miłości, którą darzy swoje dziecko.

"Rano po porodzie miałam wrażenie, że całe moje życie zaczęło się od nowa. Na przykład teraz jest pierwszy dzień mojego życia. Tylko się gapiłam. Byłam tak zakochana. Zakochałam się też we wszystkich dzieciach na całym świecie. Noworodki są po prostu niesamowite. To te różowe, spuchnięte, kruche, małe. Teraz kocham wszystkie dzieci. Teraz gdy słyszę płacz dziecka w restauracji, mówię: „Ach, drogocenne”. Moje serce rozciągnęło się do granic możliwości, o których nie miałam pojęcia" – wyznała. 

Klaudia El Dursi o roku szkolnym
Klaudia El Dursi o roku szkolnym Klaudia El Dursi o roku szkolnym Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jennifer Lawrence o poronieniach

Jennifer Lawrence w wywiadzie zdobyła się na szczerość i opowiedziała historię starania się o dziecko. Jak przyznała, pierwszy raz zaszła w ciążę tuż po 20. urodzinach i chciała dokonać aborcji. Los chciał jednak inaczej i zanim aktorka rozpoczęła procedurę szpitalną - poroniła. Po latach świadomie zdecydowała się na macierzyństwo. Niestety podczas nagrań do filmu "Nie patrz w górę" kolejny raz straciła ciążę. 

Aktorka w rozmowie wyznała także, że ze względu na komplikacje musiała przejść specjalistyczny zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu tkanki z macicy. Szczęśliwie po pewnym czasie udało się jej zajść w ciążę po raz kolejny a obecnie - delektuje się życiem u boku dwóch ukochanych mężczyzn - męża i syna. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości