Klaudia El Dursi na zdjęciu sprzed 8 lat. Kolor włosów to prawdziwe zaskoczenie

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Klaudia El Dursi miała kiedyś rude włosy

Klaudia El Dursi wróciła wspomnieniami do 2014 roku i pokazała, jak wtedy wyglądała. Prezenterka bardzo się zmieniła na przestrzeni ośmiu lat i dziś nie przypomina już siebie z przeszłości. Fani dowiedzieli się także, że kiedyś ich ulubienica nosiła włosy w kolorze rudym.

Klaudia El Dursi szybko zrobiła oszałamiającą karierę w show-biznesie. Gwiazda zaczynała od programu "Top Model". Jurorzy byli na tyle zachwyceni jej egzotyczną urodą i wdziękiem, że już na castingach wręczyli jej "złoty bilet", który sprawił, że od razu znalazła się w Domu Modelek. Celebrytka dotarła do końcowych odcinków programu i nie ukrywała, że wcześniej pracowała już przed aparatem. Po zakończeniu show wybrała jednak inną drogę zawodową i została prowadzącą "Hotel Paradise". Nie da się ukryć, że Klaudia El Dursi olśniewa z każdym swom wystąpieniem, jednak nie wszyscy wiedzą, że kiedyś wyglądała zupełnie inaczej.

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie sprzed 8 lat. Miała rude włosy

Klaudia El Dursi dziś kojarzy się z posągową pięknością o egzotycznych rysach twarzy i ciemnych włosach. Jednak jakiś czas temu celebrytka wyglądała zupełnie inaczej. Prowadząca "Hotel Paradise" opublikowała zdjęcie sprzed ośmiu lat. Na fotografii widzimy, że ma rude włosy.

Klaudia El Dursi w 2014 roku
Klaudia El Dursi w 2014 roku Klaudia El Dursi w 2014 roku Źródło: Screen InstaStories Klaudi El Dursi

Klaudia El Drusi podpisała zdjęcie śmiejącą się emotikoną i słowami "No hit". Nie da się ukryć, że gwiazda przeszła ogromną metamorfozę nie tylko w kwestii fryzury, ale także stroju. Dziś bowiem Klaudia El Dursi jest w gronie najlepiej ubranych gwiazd i zawsze zachwyca wyczuciem stylu. Kiedyś, patrząc na opublikowaną przez nią fotografię, nie zwracała zbyt dużej uwagi na swój strój.

Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej
Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej

Klaudia El Dursi urodę odziedziczyła po ojcu. Nie ma jednak z nim kontaktu

Klaudia El Dursi urodziła się i wychowała w Bydgoszczy. Jej mama jest Polką, a ojciec pochodzi z Libanu. To właśnie po nim celebrytka odziedziczyła egzotyczną, przykuwającą wzrok urodę. Gwiazda nie ukrywa, że wygląd to jedyna rzecz, którą zawdzięcza ojcu. Mężczyzna rozwiódł się z mamą Klaudi El Dursi, gdy jego córka miała zaledwie sześć lat. Od tamtej pory prezenterka nie miała z nim większego kontaktu. Ojciec gwiazdy próbował się z nią skontaktować, gdy już była dojrzałą kobietą, ale tylko po to, by wydać ją za mąż.

Chociaż Klaudia El Dursi ma bliskowschodnie korzenie, sama podkreśla, że czuje się Polką.

"Nigdy nie byłam emocjonalnie związana z moim tatą ani z Libią. Nigdy nie czułam się nikim innym niż Polką (...) Nigdy nie miałam takich braków czy żalu, że tego taty nie mam obok, bo miałam mojego cudownego ojczyma" - mówiła w rozmowie z Pomponikiem.

Jesienna ramówka TVN. Klaudia El Dursi
Jesienna ramówka TVN. Klaudia El Dursi Jesienna ramówka TVN. Klaudia El Dursi Źródło: MW MEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości