Gerard Pique odpowiada na piosenkę Shakiry. Zdjęcie obiegło sieć

Shakira, Gerard Pique
Gerard Pique odpowiedział na piosenkę Shakiry
Źródło: Getty Images
Rozstanie Shakiry i Gerarda zaskoczyło niemal wszystkich. Para przez lata była uważana w show-biznesie za jedną z najbardziej zgodnych, oddanych sobie i szczęśliwych. Piosenkarka po miesiącach milczenia zdecydowała się na wywiad, w którym opisała smutek i zranienie po zakończeniu relacji. Niedługo później nagrała utwór, który nawiązuje do jej relacji z piłkarzem. Na jego odpowiedź nie musiała długo czekać.

Nową piosenkę Shakiry w ciągu dwóch dni odtworzono niespełna 90 milionów razy. 

"Życzę ci powodzenia z moim tak zwanym zastępstwem. Nawet nie wiem, co się stało. Zachowujesz się tak dziwnie, że nawet cię nie poznaję" - śpiewa gwiazda.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Muzyczne podsumowanie roku 2022
Muzyczne podsumowanie roku 2022

Shakira nagrała piosenkę dla Gerarda Pique 

To Gerard Pique podjął decyzję o rozstaniu z Shakirą. Piosenkarka wyznała, że to było dla niej traumatyczne przeżycie, przez które mierzyła się z atakami paniki, a nawet - trafiła do szpitala. Podsumowała związek z piłkarzem w słynnym utworze "Monotonia", jednak to niedawno wydana piosenka wywołała najwięcej emocji. 

"Zostawiłeś mi teściową jako sąsiadkę. Z reporterami pod drzwiami i długiem. Myślałeś, że mnie zranisz, ale wróciłam silniejsza. Kobiety już nie płaczą, kobiety mają głos. Nie żywię urazy, powodzenia z moim zamiennikiem. Życzę ci powodzenia z moim tak zwanym zastępstwem. Nawet nie wiem, co się stało. Zachowujesz się tak dziwnie, że nawet cię nie poznaję. Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Roleksa na Casio. Jedziesz szybko, zwolnij. Dużo siłowni, ale pracuj też trochę nad swoim mózgiem" - śpiewała Shakira. 

Jak zareagował na piosenkę Gerard Pique? 

Gerard Pique reaguje na piosenkę Shakiry. "To nie może być przypadek" 

Gerard Pique nie skomentował bezpośrednio piosenki byłej partnerki, jednak gest, który wykonał podczas konferencji na żywo sprawił, że w kilka godzin piłkarz trafił na usta niemal całego świata. Sportowiec bowiem zdecydował się na podjęcie współpracy reklamowej z firmą "Casio", o której w piosence wspomniała Shakira. 

Poinformował bowiem o nawiązaniu nowych współprac i wskazując na rękę powiedział:

"Ten zegarek jest na całe życie". 

Fotografia w kilka chwil obiegła media, a fani na całym spekulują, że to niemal bezpośrednia odpowiedź na piosenkę Shakiry. 

"To nie może być przypadek" - napisała jedna z obserwatorek piłkarza. 

"To chyba początek waszej medialnej wojny" - czytamy w komentarzach pod postem. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości