Gerard Pique żałował, że zostawił Shakirę. "Postanowił spróbować ponownie"

Shakira i Gerard Pique byli ze sobą 12 lat
Shakira i Gerard Pique byli ze sobą 12 lat
Źródło: fotopress/Getty Images
Według najnowszych doniesień hiszpańskich dziennikarzy Gerard Pique bardzo żałował, że zdradził i zostawił Shakirę, z którą był przez 12 lat. Piłkarz miał przeprosić matkę swoich dzieci i prosił ją, by dała mu kolejną szansę. Kolumbijka pozostała jednak nieugięta.

Shakira i Gerard Pique byli ze sobą 12 lat i uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w show-biznesie. Zakochani udowadniali, że do szczęścia nie jest im potrzebny ślub, nie przeszkadzała im także dzieląca ich różnica wieku. Celebryci doczekali się dwóch synów, a ich sielanka trwała w najlepsze. Niespodziewanie kilka miesięcy temu Shakira i Gerard Pique ogłosili rozstanie. Wówczas sieć zalały informacje mówiące o tym, że piłkarz FC Barcelony miał zdradzić 45-letnią ukochaną z dużo młodszą kobietą.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"
Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do plotek o kryzysie w jej małżeństwie z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazda nie ukrywała, że jej mąż nie jest chodzącym ideałem, ale ona sama także jest świadoma swoich wad. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" powiedziała też, co jej zdaniem jest kluczem do długiej i trwałej relacji. "Mam nadzieję, że kiedyś Sebastian przyjmie te słowa do serca" - mówiła.

Gerard Pique chciał wrócić do Shakiry. Nie dała mu jednak szansy

Shakira i Gerard Pique obecnie mają bardzo napięte stosunki, a ich medialna "batalia" nie schodzi z nagłówków gazet. Według najnowszych doniesień hiszpańskiej prasy piłkarz krótko po tym, jak zdradził ukochaną, chciał do niej wrócić. Co ciekawe Kolumbijka śpiewa o czymś podobnym w swojej najnowszej piosence, w której bezpośrednio uderza w byłego partnera.

"Nie wrócę do ciebie, nawet jeśli będziesz płakać lub błagać" - słyszymy w utworze.

Jeden z dziennikarzy "Univision" dotarł do osób z otoczenia gwiazdy, które potwierdziły, że miesiąc po rozstaniu Gerard Pique chciał wrócić do matki swoich dzieci. Piłkarz przekonywał piosenkarkę, że żałuje swojego zachowania i prosił ją o jeszcze jedną szansę. Shakira jednak go odrzuciła.

"Pique żałował, że opuścił Shakirę i postanowił spróbować ponownie" - zdradził Jordi Martin.

Gerard Pique obecnie układa sobie życie u boku kochanki, 23-letniej Clary Chia Marti, która już miała nawet poznać jego rodziców.

Shakira odgrywa się na Gerardzie Pique. Złamał jej serce

Shakira bardzo długo milczała na temat rozstania z Gerardem Pique, aż w końcu wydała specjalne oświadczenie. Nie ukrywała, że jej partner złamał jej serce.

"Nawet jeśli w tym nowym roku nasze rany są wciąż otwarte, czas będzie chirurgiem. Nawet jeśli ktoś nas zdradził, wciąż musimy ufać innym. W obliczu pogardy trzeba znać swoją wartość. Ponieważ wciąż jest wielu dobrych ludzi. Jest ich więcej niż tych nieprzyzwoitych. Tych, którzy odchodzą, jest mniej niż tych, którzy pozostają po naszej stronie. Nasze łzy nie są marnotrawstwem, podlewają ziemię, gdzie narodzi się przyszłość i czynią nas bardziej ludzkimi, aby nawet po złamaniu serca można było dalej kochać" - pisała na Instagramie.

Niedawno Kolumbijka postanowiła odegrać się na ojcu swoich dzieci i w tym celu nagrała piosenkę. Shakira śpiewa w niej, zwracając się bezpośrednio do Gerarda Pique i poleca mu "zamiast tyle ćwiczyć na siłowni, potrenować mózg". Wokalistka uderzyła także w nową partnerkę piłkarza i porównała ją do zegarka Casio i samochodu Twingo. Siebie natomiast nazwała Rolexem i Ferrari. Co ciekawe, gwiazda nie poprzestała na wypuszczeniu jedynie swojego nowego "hitu", a dodatkowo wystawiła na balkon kukłę wiedźmy i ustawiła ją tak, by patrzyła w stronę domu rodziców piłkarza. Tym samym Shakira dała "delikatnie" znać swoim teściom, że nie są u niej mile widzianymi gośćmi. Warto bowiem podkreślić, że rodzice Gerarda Pique są bezpośrednimi sąsiadami Kolumbijki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: fotopress/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości