Sylwia Bomba w bikini na śniegu. Wyjaśniła fanom, jak powstało zdjęcie

Sylwia Bomba spróbowała morsowania. Gwiazda pokazała ciało i odpowiedziała na krytykę
Sylwia Bomba spróbowała morsowania. Gwiazda pokazała ciało i odpowiedziała na krytykę
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Sylwia Bomba z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" podążyła za innymi gwiazdami, które spróbowały morsowania. Po tym doświadczeniu przyznała, że to nie jest aktywność dla niej. Sylwia Bomba uprzedziła pytania fanów i odpowiedziała na kilka zarzutów dotyczących jej zdjęcia w bikini.

Sylwia Bomba wyjechała na ferie zimowe z córeczką. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" może zapewnić swojemu dziecku wszystko to, o czym sama marzyła w dzieciństwie. Sylwia Bomba zamieściła dwa zdjęcia z wyjazdu. Na pierwszym pokazała córeczkę, a na drugim wzbudziła zainteresowanie swoim sposobem na morsowanie.

Sylwia Bomba z córeczką na feriach. Wzruszająca chwila dla gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem"

Uczestniczka show wychowuje 3-letnią Tosię. Może zapewnić jej różne atrakcje, w tym szalone ferie zimowe. Gwiazda pokazała, jak spędza czas z dzieckiem. Opowiedziała, jak ważne są dla niej takie chwile.

"Jako dziecko nigdy nie jeździliśmy na narty mimo tego, że zawsze bardzo chciałam. Moi rodzice po prostu tego nie lubili. Za to większość moich koleżanek ze szkoły ferie zwykle spędzała na nartach. Dzisiaj jestem mamą i łzy wzruszenia popłynęły mi po policzku, gdy Tosia (lat 3) pierwszy raz założyła narty i zjechała po stoku. Uśmiechnięte pozdrawiamy z zimowiska. Wasze dzieciaki jeżdżą na nartach?" - zapytała na Instagramie.

Sylwia Graff o relacjach z pozostałymi Żonami Miami
Sylwia Graff w szczerej rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swojej relacji z pozostałymi uczestniczkami programu „Żony Miami".
Źródło: Co za Tydzień

Sylwia Bomba morsuje w bikini. Odpowiada na krytykę

Gwiazda zamieściła kolejne zdjęcie, tym razem powiązane z akceptacją ciała i krytycznymi uwagami internautów. Sylwia Bomba uprzedziła pytania fanów i sama odpowiedziała na niektóre z nich. Obserwatorzy gwiazd często zarzucają im przerabianie zdjęć.

"Czy to zdjęcie ma photoshopa? NIE (nic a nic, nawet pół filtra nie ma). Czy znajdą się osoby, które napiszą, że jest mnóstwo photoshopa? TAAAAK! (To chyba oczywiste). Czy się tym przejmę? NIE (będzie to dla mnie komplement). Czy mam cellulit na udach? TAK (mimo, że z nim walczę, dziad mnie lubi i nie chce odejść). Czy wybrałam najlepsze zdjęcie z 40, jakie zostały zrobione? TAK" - opisała szczerze na Instagramie.

Sylwia Bomba wyznała, że było jej zimno tylko na początku, ale morsowanie zdecydowanie nie jest dla niej wymarzoną aktywnością.

Sylwia Bomba na Instagramie. Reakcje fanów

Internauci zareagowali na szczerość Sylwii Bomby bardzo pozytywnie. Podzielili się swoimi wrażeniami na Instagramie.

"Bombaaaa, ale brzuch dobry ty masz" - skomentowała Kinga Sawczuk.

"Piękne ciało. Piękna kobieta. Zaje***te podejście. I tak właśnie powinno być!!" - dodała internautka.

"Widać, że jest pani prawdziwa i jest pani sobą" - oceniła kolejna osoba.

Zobacz więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości