Grażyna Wolszczak o relacji z synem. Filip wyjechał z Polski

Grażyna Wolszczak wyjawiła plany syna. Trzyma kciuki za jego nową miłość
Grażyna Wolszczak wyjawiła plany syna. Trzyma kciuki za jego nową miłość
Źródło: MWMEDIA
Jedynym dzieckiem Grażyny Wolszczak jest syn Filip Sikora, którego widzowie TVN mieli okazję poznać w programie "Ameryka Express". Mężczyzna postanowił opuścić nasz kraj. W mediach pojawiły się pogłoski o tym, że jego mama bardzo przeżywa rozstanie z synem. W najnowszym wywiadzie Grażyna Wolszczak rozprawia się z plotkami i zdradza kilka szczegółów z życia prywatnego Filipa.

Od ponad 20 lat partnerem Grażyny Wolszczak jest Cezary Harasimowicz - aktor i pisarz. Jednak gwiazda "Na Wspólnej" miała w przeszłości męża. Był nim aktor Marek Sikora, który zmarł w wyniku udaru mózgu w wieku zaledwie 37 lat. Do tragedii doszło w 1996 roku. Od tego momentu gwiazda samotnie wychowywała syna. Filip Sikora ma dziś 33 lata.

Jacy rodzice, takie dzieci? Anna Jarosik
Jacy rodzice, takie dzieci? 5. Anna Jarosik

Grażyna Wolszczak o wyprowadzce syna z kraju. Reaguje na plotki

Grażyna Wolszczak w rozmowie z Mateuszem Hładkim z "Dzień Dobry TVN" skomentowała ostatnie medialne doniesienia, z których wynikało, że jest przerażona, bo jej syn zamierza ułożyć sobie życie w innym kraju. Aktorka zapewniła, że zachowuje w tej sytuacji spokój.

W ogóle nie przeżywam. Bardzo się cieszę, że się rozwija i być może osiądzie w Berlinie. Ale widzisz, jak to jest, że coś tak palnę i potem to żyje swoim życiem. Dorabiane są do tego różne historie
- stwierdziła.

Okazało się, że syn Grażyny Wolszczak podążą za pracą, ale również za miłością. Jego nowa ukochana ma korzenie niemiecko-japońskie. W Polsce studiowała medycynę, ale mieszka teraz właśnie w Berlinie.

Myślę, że to były fajny krok w rozwoju zawodowym, gdyby właśnie tam przeniósł swoją działalność
- dodała aktorka.

Kim jest syn Grażyny Wolszczak? Czym się zajmuje?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Grażyna Wolszczak i jej syn są sobie bardzo bliscy. Ich relację mogliśmy obserwować w programie "Ameryka Express". Filip Sikora wspomina, że mama zaskoczyła go propozycją udziału w show, nie brał tego pomysłu na poważnie. W programie żartował z tego, jak pieszczotliwie nazywała go jego mama. Ale w każdej konkurencji służył jej ogromnym wsparciem. Syn aktorki rozwija się teraz w dwóch branżach.

On ciągle, nieustająco zajmuje się tym samym, czyli jest jednocześnie programistą komputerowym i psychoterapeutą. Ma swoje różne, dziwne psychoterapeutyczne zajawki, które właśnie bardziej się tam zrealizują niż tutaj
- wyznała Grażyna Wolszczak, nawiązując do wyjazdu syna za granicę.
Grażyna Wolszczak i Filip Sikora. 2011 i 2021 rok
Grażyna Wolszczak z synem
Grażyna Wolszczak i Filip Sikora. 2011 i 2021 rok
Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości