Hailey i Justin Bieber w niebezpieczeństwie? Ojciec modelki prosi o modlitwę za małżeństwo

Hailey Bieber i Justin Bieber
Hailey Bieber i Justin Bieber
Źródło: Getty Images
Fani Hailey i Justina Biebera mają powody do niepokoju? Para wraz z końcem lutego była widziana w jednym z kościołów. Media szybko opisały ich miny i zachowanie jako "nietęgie" i "smutne". Tej zatrważającej sytuacji nie pomógł też fakt, że ojciec modelki dodał w mediach społecznościowych wpis, w którym poprosił o modlitwę za córkę i jej męża.

Hailey i Justin Bieber stanęli na ślubnym kobiercu 30 września 2019 roku. Od tej pory systematycznie ich małżeństwo jest komentowane w mediach. Poprzedni związek muzyka z Seleną Gomez często jest przez fanów opisywany jako idealny i niepotrzebnie zakończony. Tym samym poddawana jest pod wątpliwość miłość gwiazdora do Hailey Bieber. Prośba ojca modelki tylko wzmocniła falę spekulacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Katarzyna i Jędrek Gąsienicowie na temat wzniecania ognia miłości
Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie na temat wzniecania ognia miłości
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Hailey Bieber i Justin Bieber mają kłopoty?

Stephen Baldwin jest amerykańskim aktorem, producentem oraz reżyserem serialowym i filmowym. Prywatnie jest ojcem Hailey Bieber. To właśnie on stoi za związkiem córki z muzykiem. Zadbał bowiem o to, by para się poznała i miała wiele okazji do wspólnego spędzania czasu. Tym bardziej jego post w mediach społecznościowych wystraszył sympatyków pary i wszystkich głęboko zainteresowanych ich życiem.

Stephen Baldwin opublikował na InstaStories post jednego z założycieli chrześcijańskiej organizacji All Things Possible Ministries. Na wideo uwieczniono jak Justin Bieber śpiewa.

"Chrześcijanie, proszę, kiedy myślicie o Justinie i Hailey, poświęćcie chwilę, aby ofiarować krótką modlitwę za nich, aby mieli mądrość, ochronę i zbliżyli się do Pana" - napisał założyciel owej organizacji.

Fakt, że tata modelki udostępnił ten post sprawił, że fani zaczęli podejrzewać, że młode małżeństwo mierzy się z poważnymi problemami. Najczęściej powielane w doniesieniach możliwości to ratowanie związku oraz kłopoty z nadużywaniem substancji psychoaktywnych. Oficjalnie nie wiadomo jednak co autor posta i tata Hailey Bieber mieli na myśli.

Konflikt Hailey Bieber i Seleny Gomez

Konflikt między Seleną Gomez a Hailey Bieber rośnie w mediach do naprawdę wysokiej rangi. Choć teoretycznie panie nigdy się nie kłóciły, a nawet - po jednej z imprez opublikowały wspólne zdjęcie - ciężko przejść obojętnie obok tego, co dzieje się pod ich postami w mediach społecznościowych. Internauci bacznie przyglądają się ich poczynaniom i kolejno wypunktowują to, w czym modelka miała skopiować byłą dziewczynę swojego męża. Przytaczają opowieści, używane słownictwo, sposób rozwijania kariery, niemal identyczne projekty zawodowe, a nawet tatuaże, ubiór czy sposób rozmowy z fanami. 

Po medialnej burzy, który zaczęła się od… brwi, Selena Gomez zapowiedziała, że znika z Instagrama. Nie zamierza kasować konta, jednak nie będzie tam zaglądała a informacje o jej nowych projektach będą zamieszczane przez asystenta. Wokalistka po kilkunastu dniach zrezygnowała z tego pomysłu i oficjalnie ogłosiła powrót, zamieszczając zdjęcie z przeszłości. 

Choć od kilku tygodni media milczą odnośnie do rzekomego konfliktu pań, wiele mówi się o czarnych chmurach nad związkiem modelki i Justina Biebera. Pojawiają się nawet nagrania, które mają obrazować, że gwiazdor jest wobec żony obojętny i wciąż czuje coś do Seleny Gomez. Jak myślicie, coś jest tu na rzeczy?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości