Aleksander z "TM" zupełnie odmieniony. Po dawnym wizerunku nie został ślad

Aleksander Szynkariow
Aleksander Szynkariow
Źródło: TVN
Aleksander Szynkariow z "Top Model" przeszedł imponującą metamorfozę. Niepokorny, zamknięty w sobie, typ łobuza — tak zapamiętaliśmy go z czasów udziału w programie. Ostatnie zdjęcie, jakim podzielił się z fanami na Instagramie, nie ma nic wspólnego z tą wersją modela. Myślicie, że look na inteligenta bardziej mu pasuje?

Jak to bywa w wielu przypadkach, udział w "Top Model" zmienił również Aleksandra Szynkariowa. Do programu zgłaszają się zazwyczaj uczestnicy u progu dorosłości, a pęd kolejnych wyzwań, jakie organizatorzy stawiają przed uczestnikami, zmusza niejako tych drugich do dojrzałych postaw. W przypadku Aleksandra Szynkariowa proces ten zdawał się wyjątkowo spektakularny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Joanna Krupa szczerze o problemach w życiu. Chodzi na terapię

Co słychać u Aleksandra Szynkariowowa z "Top Model"?

Wielu uważało, że Aleksandrowi Szynkariowowi brakuje przede wszystkim pokory. Kolejne spory nie tylko z oceniającymi, ale i współuczestnikami, nie przedstawiły modela w zbyt dobrym świetle w oczach widzów. Sam zainteresowany zdawał się być jednak niewzruszony. Mimo że ostatecznie zmienił nieco nastawienie, swój udział w programie traktował według własnych reguł.

Ostatecznie wyszło mu to na dobre. Na instagramowym profilu Aleksandra Szynkariowa co chwila pojawiają się efekty kolejnych kampanii i sesji zdjęciowych. Model zdecydowanie nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony pracodawców.

"Life is hard, but I'm harder" - czytamy pod jednym ze zdjęć uczestnika na Instagramie. Biorąc pod uwagę trudne warunki życia, o których opowiadał w programie, te słowa zdają się być życiową mantrą modela.

"Top Model". Aleksander Szynkariow przeszedł metamorfozę

Program okazał się jednak jedynie wstępem do prawdziwych zmian w życiu Aleksandra Szynkariowa. Model z natury wydaje się raczej zamknięty w sobie, więc nie mamy co liczyć na przydługie i oparte na emocjach instagramowe wyznania. Metamorfozę możemy jednak oceniać po zmianach zewnętrznych.

W InstaStories Aleksandra Szynkariowa pojawiło się właśnie zdjęcie modela w wersji, w której aż trudno go poznać! Niepokorny młodzieniec zapuścił nieco włosy, by móc zaczesać je do góry na styl uroczego amanta. Do tego formalny strój i... okulary, dopełniające intelektualny wydźwięk całości look'u.

Jak podoba wam się model w zupełnie odmienionej wersji?

Aleksander Szynkariow
Aleksander Szynkariow
Źródło: IG

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości