Oliwia Ciesiółka zaskoczyła decyzją w sprawie sukni ślubnej! Wiemy, co z nią zrobiła

Oliwia Ciesiółka
Oliwia Ciesiółka
Źródło: Instagram @modrafrelka
Oliwia Ciesiółka jest jedną z najbardziej znanych i lubianych uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niemal każdego dnia uchyla rąbek tajemnicy ze swojej codzienności przed internautami. Niedawno w zorganizowanej sesji pytań i odpowiedzi przyznała, na jaki krok zdecydowała się w związku z suknią ślubną. Dla fanów miłosnego show to prawdziwa gratka!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z ulubionych programów widzów stacji TVN. To właśnie tam, zdeterminowani single mają okazję poznać miłość swojego życia. Choć bajkowe uczucie Łukasza Kuchty i Oliwii Ciesiółki nie przetrwało, oboje zadeklarowali, że nie zamykają się na miłość. Tym bardziej wyznanie uczestniczki dotyczące kreacji z zaślubin wywołało wiele emocji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin Osuch o rodzinie i swoim zachowaniu w programie. Jak je ocenia?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia Ciesiółka zaskoczyła decyzją w sprawie sukni ślubnej

Oliwia Ciesiółka niemal od pierwszych chwil w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" zjednała sobie sympatię widzów. Fani miłosnego show byli zachwyceni też tym, jaką kreację wybrała na rozpoczęcie nowej, życiowej drogi. Zdobiona koronką góra sukni ślubnej i dół o kroju księżniczki zwieńczone odcieniem niebieskiego zachwyciły widzów. Co ciekawe, po kilku latach od tego wielkiego wydarzenia, Oliwia Ciesiółka postanowiła wyjawić, co zrobiła z kreacją.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Oliwia Ciesiółka
"Ślub od pierwszego wejrzenia" Oliwia Ciesiółka
Źródło: Instagram

Jak się okazało, uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bez zbędnego sentymentu postanowiła wystawić suknię na sprzedaż!

W kilka chwil po tym ogłoszeniu na grupach fanów programu na Facebooku pojawiło się wiele komentarzy.

"Piękna suknia. Mam nadzieję, że komuś innemu przyniesie więcej szczęścia";

"Ten kolor naprawdę się wyróżnia. Trzymamy kciuki za kolejną właścicielkę" - czytamy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz Kuchta zdecydował się na ważny krok

Łukasz Kuchta, choć jest obecny w mediach społecznościowych, rzadko dzieli się z internautami życiem prywatnym. Tym bardziej zdjęcie, które niedawno opublikował, wzbudziło ogrom emocji. Okazało się bowiem, że zdecydował się na ogromne zmiany. Przeprowadza się w okolice byłej żony. Zobaczcie sami:

Łukasz Kuchta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Łukasz Kuchta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Instagram

Zdjęcie Łukasza Kuchty zelektryzowało fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wielu z nich na grupach fanów poświęconych show zastanawia się, czy jest szansa na wielki powrót Oliwii i Łukasza. Niektórzy twierdzą też, że ruch mężczyzny wynika wyłącznie z chęci mieszkania bliżej ukochanego dziecka.

Wiemy jednak, że Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta nie planują wielkiego powrotu i dania sobie kolejnej szansy. Uczestniczka w rozmowie z nami potwierdziła, że przeprowadzka jej byłego męża nie jest podyktowana chęcią odbudowania relacji.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @modrafrelka

podziel się:

Pozostałe wiadomości