Gwiazdy

Halina Mlynkova o relacji z eksmężem Łukaszem Nowickim. "Żyjemy bardzo osobnymi życiami"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Jastrząb Post
Halina Mlynkova

Halina Mlynkova rozwiodła się z Łukaszem Nowickim w 2012 roku i od jakiegoś czasu tworzy szczęśliwy związek z Marcinem Kindlem. Mimo to media wciąż interesują się eksmałżonkami i dociekają, jakie mają relację. Halina Mlynkova w ostatnim wywiadzie nie pozostawiła na ten temat cienia wątpliwości.

Halina Mlynkova to wokalistka, której popularność przyniósł zespół Brathanki. Artystka od wielu lat stawia na karierę solową, co zaowocowało czterema albumami studyjnymi. Fanów Haliny Mlynkovej interesuje jednak nie tylko twórczość gwiazdy, ale również jej życie osobiste. W latach 2003-2012 była żoną Łukasza Nowickiego, z którym doczekała się syna Piotra. Choć uchodzili za parę idealną, ich związek nie przetrwał próby czasu.

Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski

Halina Mlynkova o relacji z byłym mężem Łukaszem Nowickim

Co jakiś czas na salony wraca temat relacji łączących byłych współmałżonków. W jednym z wywiadów Łukasz Nowicki przyznał, że pomimo rozwodu Halina Mlynkova jest dla niego bardzo ważna.

"Halina jest matką mojego syna. Co za tym idzie, jedną z najważniejszych osób, jakie spotkałem w moim życiu" - powiedział.

Na słowa byłego męża odpowiedziała również wokalistka. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post Halina Mlynkova zdradziła, co sądzi o relacji, jaka łączy ją z Łukaszem Nowickim.

"My żyjemy bardzo osobnymi życiami. Myślę, że to jest trochę na wyrost pokazane. On ma swój świat, ja mam swój świat. Ja myślę, że ludzie nie powinni już sobie wchodzić w drogę i tego się trzymamy" - przyznała.

Co ciekawe, podkreśliła, że ich syn jest dorosły i nie muszą już kontaktować się, by wspólnie uzgodnić kwestie rodzicielskie.

"Nasz syn jest już pełnoletni. Oni się spotykają, umawiają. To już idzie poza mną. Mnie ten świat w ogóle już nie dotyczy" - dodała.

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki - historia miłości

Początkowo uchodzili za parę idealną. Poznali się w Piwnicy pod Baranami, gdzie Łukasz Nowicki promował swoją książkę. Przypadkowe spotkanie przerodziło się w na tyle silne uczucie, że aktor zmienił dla ukochanej wiarę. Para wzięła ślub, jednak ich szczęście trwało jedynie 9 lat. Halina Mlynkova poświęciła się wychowaniu syna. Jak wspominała w rozmowie z "Galą" w 2007 roku:

"Od narodzin Piotrusia żyję z ciągłymi wyrzutami sumienia. Kiedy jestem z nim, to myślę o uciekającym czasie, o niewykorzystanych szansach, o tym, że nie realizuję się zawodowo" - powiedziała.

Ostatecznie para przeszła poważny kryzys, a informacja o rozwodzie zaskoczyła fanów. Media rozpisywały się na temat ewentualnych powodów rozstania, choć Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki apelowali o uszanowanie ich prywatności. Małżeństwo rozpadło się w 2012 roku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości