Programy

Mikołaj i Angelika z "HP" ukrywają swój związek? Mamy komentarz uczestniczki

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Angelika Nowicka i Mikołaj Grzybowski z "HP"

Angelika Nowicka i Mikołaj Grzybowski to bez wątpienia jedni z najbardziej znanych i lubianych uczestników 6. edycji "Hotelu Paradise". Choć w programie nie nawiązali romantycznej relacji, tuż po zakończeniu emisji show media obiegła wiadomość o ich rozkwitającym uczuciu. W rozmowie z nami Angelika wyjaśniła, co ich łączy.

Angelika Nowicka niemal przez większość swojego pobytu w "Hotelu Paradise" budowała związek z Davidem. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili ich romantyczne uczucie i zacieśniające się więzi. Tuż po powrocie z Panamy ich drogi miały się rozejść, a Angelika i Mikołaj widywani w swoim towarzystwie sprawili, że wśród fanów formatu pojawiły się domniemania o ich romansie. 

Angelika Nowicka i Mikołaj Grzybowski z "HP" są w związku? 

Związki między uczestnikami 'Hotelu Paradise" nieustannie wzbudzają wiele emocji. Zwłaszcza gdy uczucie pojawia się między osobami, które w show nie były ze sobą blisko. Jednym z takich przypadków jest relacja Kaspra i Laury, którzy poznali się w 5. edycji "HP", ale zakochali się w sobie dopiero po powrocie do Polski. Internauci niedawno dostrzegli także, że Angelika i Mikołaj z 6. odsłony programu spędzają ze sobą dużo czasu. Wiemy, czy połączyło ich coś więcej, niż przyjaźń. 

"Nie, nie spotykamy się. Nie wiem skąd te plotki się wzięły, ale nie jestem z Mikołajem w związku" - powiedziała w rozmowie z nami Angelika Nowicka. 

Angelika Nowicka z "HP" jest w związku? 

Angelika w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl odniosła się także do medialnych doniesień dotyczących tego, że jej serce jest zajęte przez mężczyznę łudząco podobnego do Mikołaja. I w tym przypadku uczestniczka "Hotelu Paradise" stanowczo zaprzeczyła. Dodała jednak, że ostatnia nieudana relacja nie sprawiła, że zamknęła się na miłość. 

"Nie, obecnie z nikim się nie spotykam. Chyba chciałabym, ale na ten moment jestem singielką" - powiedziała.

Jesteście ciekawi, jak wygląda życie uczestników "Hotelu Paradise" po zakończeniu programu? Na www.cozatydzien.tvn.pl znajdziecie wywiady i rozmowy z mieszkańcami panamskiej willi.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości