Helen Mirren zaskoczyła w Cannes. Na dywanie pokazała się w... niebieskich włosach

Helen Mirren zaskoczyła w niebieskich włosach
Helen Mirren zaskoczyła w niebieskich włosach
Źródło: Getty Images
Helen Mirren zaskoczyła na czerwonym dywanie w Cannes. Podczas festiwalu filmowego 77-latka pojawiła się w niebieskiej sukni i w... niebieskich włosach. Aktorka wywołała niemałe kontrowersje swoim wyglądem.

Helen Mirren jest znaną amerykańską aktorką. Na przestrzeni lat wykreowała wiele wyśmienitych ról w produkcjach takich jak "Główny podejrzany", "Ostatnia prośba", "Obietnica", "Rozrachunek", "Królowa", "Dług", "Burza", "Red 2", "Złota Dama" czy "Katarzyna Wielka".

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Koronacja Karola III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Helen Mirren pojawiła się w Cannes w niebieskich włosach

Teraz Helen Mirren zagrała w filmie "Kochanica króla" u boku Johnny'ego Deppa. Aktorka pojawiła się ostatnio na czerwonym dywanie w Cannes, gdzie pojawiła w całkiem nowej odsłonie. 77-letnia Helen Mirren miała na sobie niebieską, długą suknię z delikatnym dekoltem, a także niebiesko-fioletowe włosy upięte ku górze.

Aktorka prezentowała się fenomenalnie, a jej kreację docenili również internauci.

"Piękna", "Kocham ją", "Niczego się nie boi, uwielbiam", "Piękna jak zawsze, nawet w niebieskich włosach", "Tego się po niej spodziewałam", "Kochana wariatka" - czytamy.

Helen Mirren w niebieskich włosach
Helen Mirren w niebieskich włosach
Helen Mirren w niebieskich włosach
Źródło: WireImage
Helen Mirren w niebieskich włosach
Helen Mirren w niebieskich włosach
Helen Mirren w niebieskich włosach
Źródło: FilmMagic

Helen Mirren o starzeniu się

Helen Mirren jakiś czas temu udzieliła wywiadu magazynowi "Vogue", w którym opowiedziała o swoim podejściu do starzenia się, upiększaniu i pewności siebie. Jak aktorka zareagowała na pierwsze siwe włosy?

"To było dla mnie bardzo łatwe, ponieważ zawsze byłam blondynką. Czasami moje włosy przybierały ciemniejszy odcień blondu, ale latem, po czasie spędzonym w słońcu, były praktycznie białe. Proces utraty koloru był więc dla mnie czymś naturalnym – wyglądałam po prostu, jakbym coraz więcej czasu spędzała na słońcu" - powiedziała.

Dalej aktorka dodała:

"W przeszłości lubiłam robić sobie ciemniejsze refleksy i niedługo planuję to powtórzyć. Zawsze farbowałam włosy sama – robienie tego u fryzjera wydawało mi się stratą czasu i pieniędzy. Myślę, że proces siwienia może być o wiele trudniejszy przy ciemniejszych włosach, ale wszystkie kobiety z mojego otoczenia, które ostatnio go przeszły, wyglądają zjawiskowo" - dodała.

Po jakimś czasie Helen Mirren zdecydowała się pofarbować włosy, jednak na niebiesko-fioletowo, czego efekty możecie sami zobaczyć na zdjęciach powyżej.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości