Adam z "HP" pochwalił się córeczką. Dumny tata pokazał urocze nagranie

Adam Podwapiński z "HP" zaskoczył fanów swoją propozycją

Adam Podwapiński z szóstej edycji "Hotelu Paradise" pochwalił się na Instagramie uroczym nagraniem ze swoją nowonarodzoną córeczką. Na wideo umieścił wzruszające wyznanie miłosne.

Adam Podwapiński brał udział w szóstej edycji programu "Hotel Paradise". Uczestnik jest pod wrażeniem, jak jego dziecko dosłownie rośnie w oczach. Po raz kolejny postanowił podzielić się z fanami kulisami swojego tacierzyństwa.

Reszta artykułu pod materiałem wideo:

"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o strategii po powrocie
"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o strategii po powrocie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adam Podwapiński został ojcem

Adam Podwapiński ponownie pochwalił się postem, którego bohaterką została jego urocza córeczka. Na nagraniu widzimy jej stópki, buzię, a także małą rączkę trzymającą mocno palec swojego tatusia.

"Rośnie w oczach! #córeczka tatusia #dziecko #córka #miłość

Plotki o tym, że uczestnik "Hotelu Paradise" zostanie ojcem krążyły po sieci już od jakiegoś czasu. Oficjalnie Adam ogłosił radosną nowinę 18 stycznia. Na zdjęciu widać było szpitalną salę, więc chwila musiała zostać uchwycona tuż po porodzie. Teraz wszyscy zastanawiają się, kto jest mamą dziewczynki. Adam w rozmowie z Dzień Dobry TVN zdradził już nawet jej imię.

Mamusia i córeczka Lilianna czują się wyśmienicie. Na szczęście wszystko przebiegło zgodnie z planem. Nic nas nie zaskoczyło. Mamusia to najdzielniejsza kobieta na świecie. Do ostatnich minut miała roztańczony humorek, zero paniki, a małymi żartami sama cały czas rozluźniała atmosferę

"Śliczna, ma cudne usteczka", "Dziecko to najcenniejszy dar" - zachwycają się obserwatorzy.

"Hotel Paradise": Kim jest Adam Podwapiński?

Adam Podwapiński to uczestnik szóstej edycji programu "Hotel Paradise", który na Instagramie jest znany jako "psychoadas". Jak sam pisze na swój temat, jest zarówno "psychotatą", jak i "psychomotywatorem" oraz dba o swoją formę.

Mężczyzna próbował stworzyć w programie parę między innymi z Moniką czy Angeliką, ale niestety zamiast Adama w rozgrywkach pozostała uczestniczka Hania. Z wpisów na Instagramie wynika, że jest szczęśliwie zakochany, ale póki co nie zamierza zdradzać tożsamości swojej partnerki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości