Anna Nowak-Ibisz świętuje urodziny syna. "Wychowałam go samodzielnie"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Syn Anny Nowak-Ibisz skończył 17 lat

Anna Nowak-Ibisz jest spełnioną mamą 17-letniego syna Vincenta, którego ojcem jest Krzysztof Ibisz. Prezenterka z okazji urodzin chłopca zdecydowała się na szczery wpis, w którym zaznaczyła, że wychowywała swoją pociechę samodzielnie. "Często miałam poczucie osamotnienia w roli matki" - przyznała.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz byli małżeństwem przez cztery lata. Para pobrała się w 2005 roku, a już rok później na świecie pojawił się ich syn Vincent. Dla Krzysztofa Ibisza było to drugie dziecko - prezenter bowiem już wcześniej stał się ojcem swojego najstarszego syna Maksymiliana, który jest owocem jego miłości z pierwszą żoną, Anną Zajdler. Dziennikarz długo uchodził za amanta i szukał własnej drogi w życiu. W tym czasie jego stosunki z dziećmi nie zawsze były idealne, jednak stale nad nimi pracował. Dziś Krzysztof Ibisz ma świetny kontakt ze swoimi pociechami, a także swoimi dwiema byłymi żonami. Prezenter niedawno wziął trzeci ślub i powiększył rodzinę o najmłodszego syna, Borysa.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie"
Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Nowak-Ibisz świętuje urodziny syna. Wychowywała go sama

Syn Krzysztofa Ibisza niedawno świętował 17. urodziny. Z tej okazji Anna Nowak-Ibisz zdecydowała się na szczery wpis. Dziennikarka przyznała, że chociaż nastolatek był bardzo wyczekiwanym dzieckiem i owocem jej miłości z Krzysztofem Ibiszem, w rzeczywistości wychowywała go samodzielnie.

"Jest dzieckiem wymarzonym i długo wyczekiwanym, stoczyłam o niego niejedną bitwę… Ale co najważniejsze, Vincent jest dzieckiem wielkiej miłości. I choć wychowałam go samodzielnie i często miałam poczucie osamotnienia w roli matki, to warto pamiętać, skąd przychodzimy..." - zaczęła.

Gwiazda w dalszej części urodzinowego wpisu zwróciła się do Vincenta i zapewniła go, że jest jej największą miłością, a jego pojawienie się na świecie było dla niej najpiękniejszym momentem w życiu.

"Nie mam piękniejszej przygody w życiu niż ta — bycie twoim przyjacielem, synu, twoim kumplem, twoim zaufanym człowiekiem od wszystkiego, twoim domem, twoją przystania na każdy czas, trudny, zły i dobry, jest dla mnie honorem. Jestem z ciebie dumna synu, udało nam się zbudować coś, o czym inni mogą pomarzyć, zaufanie, przyjaźń i miłość. Bycie twoją mamą to zaszczyt i najpiękniejszy prezent, ale też lekcja pełna trudnych i pięknych chwil" - pisała.

Krzysztof Ibisz o byciu ojcem. Chce znów powiększyć rodzinę

Krzysztof Ibisz opublikował zdjęcie z trzecią żoną i zdradził tym samym, że oboje szykowali się na imprezę urodzinową jego syna Vincenta. Warto podkreślić, że dziś prezenter stara się utrzymywać jak najlepsze stosunki ze swoimi wszystkimi dziećmi i czasami pokazuje się z nimi nawet na imprezach branżowych.

"My już gotowi na urodziny. Happy birthday to Vincent" - napisał w najnowszym poście.

Dziś Krzysztof Ibisz spełnia się w swoim rodzicielstwie i nie ukrywa, że marzy o powiększeniu rodziny. Nigdy bowiem nie doczekał się córeczki.

"To, żeby córka pojawiła się na świecie, to było moje marzenie i jeszcze ono jest… Natomiast nie masz na to wpływu i miłością obdarzasz czy to chłopiec, czy dziewczynka. To tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale to marzenie jest, nie będę ukrywał" – powiedział Krzysztof w podcaście Damiana Michałowskiego.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości