Gwiazdy

Ilona Ostrowska nagrała śpiew ukraińskiej rodziny. Trudno powstrzymać łzy

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
instagram.com/ilona_ostrowska_official
Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska nie pozostaje obojętna na tragedie, które rozgrywają się w Ukrainie. Niedawno w mediach społecznościowych opublikowała informację, że rezygnuje z wynagrodzenia za trzy swoje teatralne występy. Kilka dni później poinformowała, że pomogła grupie uchodźców z Ukrainy znaleźć bezpieczny dom.

Konflikt za wschodnią granicą przybiera na sile. Na całym świecie nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy jednoczą się, by wspólnie pomóc Ukrainie w kryzysie wojennym. W Polsce wiele osób, także tych związanych na co dzień z show-biznesem, porzuciło swoje zawodowe zajęcia, by wspierać uchodźców. Wśród nich znalazła się aktorka - Ilona Ostrowska, która zdecydowała się na niebywały gest. 

Ilona Ostrowska niesie pomoc Ukrainie

"Kochani, moje wynagrodzenie z trzech spektakli 'Big Bang' z 26. 27. i 28. lutego w Och Teatrze przeznaczam na pomoc dla Ukrainy. Zapraszam do teatru, pomóżmy" - napisała w swoim poście na Instagramie Ilona Ostrowska. W kilka chwil pod opublikowanym zdjęciem pojawiły się setki komentarzy wdzięcznych Internautów. Najwięcej pochwał dotyczyło postawy aktorki i czynnego udziału w akcjach charytatywnych. 

To jednak był dopiero początek akcji ratunkowych, w które zaangażowała się Ilona Ostrowska. Artystka udostępniła wzruszający film, na którym widać uchodźców z Ukrainy w domowym, bezpiecznym zaciszu. Materace na podłodze, dzieci kręcące się wokół swoich najbliższych i wspólne śpiewanie ojczystych piosenek. Wzruszający obraz chwycił za serce tysiące internautów.

Tamara Arciuch o wojnie w Ukrainie: Mój 12-letni syn bardzo się boi
Tamara Arciuch o wojnie w Ukrainie: Mój 12-letni syn bardzo się boi

Ilona Ostrowska sprzeciwia się wojnie w Ukrainie

"Już mają spokój, ciepło i cicho a najważniejsze, że mają siebie. Dzielni, piękni Ukraińcy. Pomagajmy" - napisała aktorka pod filmem  opublikowanym w mediach społecznościowych. 

Podobnie jak w poprzednim przypadku, post aktorki spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Użytkownicy Instagrama chętnie dodają w komentarzach emotikony serc, solidaryzując się tym samym z jej postawą. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: instagram.com/ilona_ostrowska_official

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości