Nie żyje pierwsza żona Donalda Trumpa. Ivana Trump miała 73 lata

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Ivana Trump nie żyje

Ivana Trump zmarła 14 lipca w swoim domu w Nowym Jorku w wieku 73 lat. Śmierć pierwszej żony Donalda Trumpa potwierdził sam były prezydent USA oraz ich dzieci za pomocą oświadczenia w mediach społecznościowych. Przyczyną śmierci miało być zatrzymanie akcji serca.

Ivana Trump nie żyje, taką informację za pomocą Facebooka przekazał 14 lipca br. Donald Trump. Były prezydent USA był związany z kobietą aż 15 lat, w trakcie których doczekali się trójki dorosłych już dziś dzieci. Ivana Trump zaczynała karierę jako modelka i narciarka, jednak prawdziwą rozpoznawalność przyniosło jej małżeństwo z Donaldem Trumpem. Para po rozwodzie pozostawała w przyjacielskich relacjach.

Donald Trump pożegnał pierwszą żonę. "Była niesamowitą kobietą"

Ivana Trump zmarła w swoim domu na Manhattanie w czwartek 14 lipca po godzinie 12:20. Była żona Donalda Trump miała 73 lata i z informacji zagranicznych mediów wynika, że miało dojść u niej do zatrzymania akcji serca. Źle się poczuła, a na miejsce została wezwana kartek. Niestety, było już za późno na ratunek.

Donald Trump pożegnał Ivanę Trump wzruszającym postem na swoim profilu na Facebooku. Przypomniał, że kobieta była matką jego trójki najstarszych dzieci i wiodła inspirujące życie.

"Jestem bardzo zasmucony. Informuję wszystkich tych, którzy ją kochali, a jest ich wielu, że Ivana Trump zmarła w swoim domu w Nowym Jorku. Była cudowną, piękną i niesamowitą kobietą, która prowadziła wspaniałe i inspirujące życie. Jej dumą i radością było troje dzieci, Donald Jr., Ivanka i Eric. Była z nich taka dumna, tak jak my wszyscy byliśmy z niej dumni. Spoczywaj w pokoju, Ivana!" - napisał w swoim oświadczeniu Donald Trump.

Eric Trump żegna matkę wzruszającym postem. Pokazał zdjęcia

Swój głęboki żal po odejściu Ivany Trump wyraził także najmłodszy syn pary. Eric Trump publikował również na Facebooku wzruszające pożegnanie, do którego dodał serię zdjęć z dzieciństwa z rodzicami oraz samą mamą. Nietrudno na nich zauważyć, że Ivana Trump miała świetny kontakt ze swoimi dziećmi.

"Z głębokim smutkiem ogłaszamy odejście naszej ukochanej matki Ivany Trump. Nasza matka była niesamowitą kobietą - siłą w biznesie, światowej klasy sportowcem, promienną pięknością oraz troskliwą matką i przyjaciółką. (...) Uczyła swoje dzieci o wytrwałości i wytrzymałości, współczuciu i determinacji. Będzie jej bardzo brakowało" - napisał Eric Trump.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  Daniel Zuchnik/WireImage

Pozostałe wiadomości