Plejada gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski. Zobaczcie ich piękne kreacje

Autor:
Kamila
Jamrożek
Gwiazdy na pokazie Paprocki & Brzozowski

Na pokaz duetu Paprocki i Brzozowski wybrało się wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Przed obiektywami fotoreporterów pozowały m.in. Małgorzata Socha, Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Kurpińska czy Natasza Urbańska. Na jakie kreacje postawiły?

Dwójka znanych polskich projektantów Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski to ulubieńcy gwiazd, które tłumnie pojawiają się na ich pokazach. Duet tworzy modową markę Paprocki & Brzozowski. 7 lipca zaprezentowali światu nową kolekcję wiosna-lato na 2022 rok. Kto pozował fotoreporterom na ściance? Jakie stylizacje wybrały gwiazdy?

Pokaz najnowszej kolekcji Paprocki & Brzozowski

Od ostatniego pokazu duetu Paprocki & Brzozowski minęły trzy lata. Na drodze do stworzenia wielkiego show projektantom stanęła pandemia. Dwa lata temu niemal gotową kolekcję zobaczyć mogły tylko gościnie atelier i klientki butiku. Tym razem stało się inaczej. Kreatorzy mody zorganizowali wielki pokaz z udziałem gwiazd. Ich najnowsza kolekcja wiosna-lato 2022, choć wpisuje się w trendy, to jednak im się wymyka, dlatego także pokaz musiał być niebanalny. Szczegóły zdradzili w serwisie polskiego "Vogue'a".

"To nasz pierwszy warszawski pokaz w plenerze i bardzo jesteśmy tym podekscytowani – mówi Marcin i zdradza kilka szczegółów. Modelki idące po wybiegu przypominającym łąkę mają wyglądać, jakby wynurzały się z natury. Piękne, mięsiste jedwabie zobaczymy przy dźwiękach muzyki jak zwykle precyzyjnie wybranej przez samych projektantów" - opowiadali.

"To będzie doświadczenie 4D. W trakcie pokazu rozpylimy zapach specjalnie dla nas stworzony przez Jo Malone, chcemy, żeby goście poczuli zapach natury" – tłumaczyli.

Gwiazdy na pokazie Paprocki & Brzozowski

Na najnowszym pokazie duetu Paprocki & Brzozowski przybył tłum gwiazd, które były ciekawe co zaprezentują projektanci tym razem. Oprócz podziwiania najnowszej kolekcji był też czas na pozowanie na ściance. Przepięknie wystylizowane błyszczały w obiektywach fotoreporterów m.in.: Małgorzata Socha, Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Kurpińska, Natalia Siwiec, Natasza Urbańska, Maria Dębska, Katarzyna Zielińska, Honorata Skarbek, Weronika Książkiewicz czy Jessica Mercedes.

Zobaczcie koniecznie ich kreacje:

Pokaz Paprocki&Brzozowski
Agnieszka Woźniak-Starak Źródło: MWMEDIA
Pokaz Paprocki&Brzozowski
Małgorzata Socha Źródło: MWMEDIA
Pokaz Paprocki&Brzozowski
Paulina Krupińska Źródło: MWMEDIA
Pokaz Paprocki&Brzozowski
Maria Dębska Źródło: MWMEDIA
Pokaz Paprocki&Brzozowski
Natasza Urbańska Źródło: MWMEDIA
Pokaz Paprocki&Brzozowski
Weronika Książkiewicz Źródło: MWMEDIA
Pokaz Paprocki&Brzozowski
Jessica Mercedes Źródło: MWMEDIA
Pokaz Paprocki&Brzozowski
Honorata Skarbek Źródło: MWMEDIA
Pokaz Paprocki&Brzozowski
Katarzyna Zielińska Źródło: MWMEDIA
Pokaz Paprocki&Brzozowski
Natalia Siwiec Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości