Izabela Kuna świętuje 50. urodziny partnera wzruszającym nagraniem. "Kocham cię"

Izabela Kuna i Marek Modzelewski są ze sobą ponad 20 lat
Izabela Kuna i Marek Modzelewski są ze sobą ponad 20 lat
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Izabela Kuna opublikowała wzruszającą kompilację prywatnych zdjęć i filmików z okazji 50. urodzin jej ukochanego. Aktorka i Marek Modzelewski są ze sobą już ponad 20 lat i chociaż doczekali się wspólnego potomka, do tej pory nie zdecydowali się na ślub. "Kocham cię" - napisała gwiazda pod urodzinowym postem.

Izabela Kuna i Marek Modzelewski od ponad 20 lat stanowią jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Partnerzy udowadniają, że ślub nie ma nic do znaczenia, gdy w grę wchodzi prawdziwa miłość. Mimo że zakochani wprost emanują szczęściem, rzadko kiedy opowiadają o swojej relacji. Teraz Izabela Kuna z okazji 50. urodzin swojego ukochanego opublikowała w sieci okazjonalny post.

Czesław Mozil o tajemnicach udanego związku
Czesław Mozil szczerze o partnerce, podróżach i pandemii Covid-19

Partner Izabeli Kuny świętuje 50. urodziny

Izabela Kuna rzadko pokazuje się z partnerem na popularnych ściankach, chociaż jej ukochany również związany jest z show-biznesem. Marek Modzelewski pracuje jako dramaturg i scenarzysta, a swoją drugą połówkę poznał w Teatrze Dramatycznym w 2004 roku przy okazji jednej z premier. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

"Odprowadzał mnie po próbach do domu, widziałam, że mu się podobam i on podobał się mnie. (...) Wspominając te nasze początki, mówię zawsze, że Marek był w podrywaniu natarczywy, a on na to, że się znowu tak bardzo nie broniłam. I dokładnie tak to było" - powiedziała Izabela Kuna w rozmowie z "Urodą Życia".

Izabela Kuna ostatnio sprawiła gratkę fanom i z okazji 50. urodzin ukochanego, opublikowała na swoim koncie na Instagramie wzruszającą kompilację zdjęć i filmików z udziałem Marka Modzelewskiego.

"Kocham cię!" - napisała aktorka.

Pod postem posypały się życzenia urodzinowe dla solenizanta.

"100 lat!";

"Pięknie, wszystkiego najlepszego";

"Wszystkiego, co najlepsze, niechaj marzenia się spełniają, a miłość rozkwita" - czytamy w komentarzach.

Izabela Kuna o sekrecie na udany i długi związek. Nie wzięli ślubu

Izabela Kuna i Marek Modzelewski doczekali się syna, mimo to nie zdecydowali się sformalizować swojego związku. Wszystko dlatego, że oboje mają już za sobą nieudane małżeństwa, których owocami były również dzieci. Para wielokrotnie podkreślała, że mimo różnic nauczyła się ze sobą zgodnie żyć.

"Nigdy nie starałam się go zmienić, przerobić według swoich oczekiwań, podobnie zresztą Marek zawsze dawał mi wolność i akceptował we mnie wszystko. Są rzeczy, które wkurzają nas w sobie nawzajem na maksa, ale nauczyliśmy się z tym żyć. Ludzie się nie zmieniają i nie należy ich do tego zmuszać, lepiej się przyzwyczaić albo dać sobie spokój. Praca nad związkiem kojarzy mi się źle" - powiedziała Izabela Kuna w rozmowie dla "Zwierciadła".

Gwiazda zapewniała, że oboje "nie wiszą sobie na ramieniu" i nawet po ponad 20 latach związku wciąż najważniejsza jest dla nich miłość, a nie formalności.

"Myślę, że sekret udanego związku to nie ślub. Nie jest nim również brak ślubu. My się po prostu bardzo lubimy, Marek jest mi bliski" - wyjaśniła aktorka w wywiadzie dla "Gali".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości