Jacek ze "ŚOPW" oświadczył się. "Ukochana nie spodziewała się zaręczyn"

Jacek Wojciechowski ze "ŚOPW" zaręczył się
Jacek Wojciechowski ze "ŚOPW" zaręczył się
Źródło: Instagram @jacekw85
Jacek Wojciechowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poprosił ukochaną o rękę! Długo trzymał w tajemnicy to, że u jego boku pojawiła się ukochana kobieta. Niedawno w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradził, jakie ma plany związane ze swoją dziewczyną. Teraz poszedł o krok dalej i oświadczył się wybrance. Zrobił to w wyjątkowy sposób. Zobaczcie zdjęcia.

Jacek Wojciechowski ujawnił wizerunek swojej dziewczyny dopiero przy okazji ślubu Agaty Ząbczyk z 3. edycji show. Był zaproszony na uroczystość razem z kilkoma innymi byłymi uczestnikami "ŚOPW". W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjaśnił, dlaczego wcześniej unikał publikowania wspólnych zdjęć z partnerką. Powiedział, czego się bał. Cała rozmowa TUTAJ.

Jacek ze "ŚOPW" zaręczył się. Jak wyglądały przygotowania do oświadczyn?

W życiu Jacka nastała prawdziwa rewolucja! Miłość dodała mu skrzydeł! Mężczyzna postanowił kuć żelazo póki gorące i pewny swoich uczuć oświadczył się ukochanej w romantycznych okolicznościach. Opublikował na Instagramie kilka zdjęć z tej magicznej chwili. Zakochani zjedli kolację w Mielnie. Dziewczyna Jacka powiedziała "TAK" przy pięknym widoku na morze. Na zdjęciu widzimy też, jaki pierścionek otrzymała.

To był wyjątkowy dzień dla nas obojga. Moja druga połówka zaskoczona! A ja mega szczęśliwy, że plan wyszedł bardziej niż idealnie
- pochwalił się Jacek na Instagramie.

Poprosiliśmy Jacka o to, aby opowiedział o swoich odczuciach podczas zaręczyn. Czy stresował się przygotowaniami?

- Przed zaręczynami nie stresowałem się, wszystko było dopięte na ostatni guzik, jak ma wszystko wyglądać, jak ma być podane. Wszystko wyszło perfekcyjnie. Pogoda przede wszystkim dopisała. Ukochana nie spodziewała się zaręczyn, pewnie dlatego, że jednego dnia byliśmy na Kaszubach na ognisku, by kolejnego zjeść romantyczną kolację na dachu przy zachodzie słońca. Emocje przeszły, gdy przyjęła oświadczyny. Ale widok mojej pięknej kobiety, która z każdym dniem znaczy coraz więcej w moim życiu, był bezcenny! Widzieć te emocje, jak trzęsie się z radości, ekscytacji to cudowny widok — zwierzył się nam Jacek.

Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zaręczyny w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Jacek planuje przyszłość z ukochaną

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Internauci są zachwyceni nowiną o zaręczynach Jacka. Wszyscy życzą mu wszystkiego, co najlepsze.

"Gratulacje. Jesteś fantastycznym facetem, zasługujesz na wszystko, co najlepsze. A twoja kobieta jest śliczna!" - czytamy w komentarzach.

"Uczucie, które was łączy widać gołym okiem. Jeszcze raz gratulujemy" - napisała Joanna Lazar.

Jakiś czas temu Jacek podkreślił, że w końcu trafił na kobietę, która może dać mu szczęście.

"Moja partnerka jest tą osobą, którą widziałbym u swojego boku. Myślę, że z nią z pewnością rozwodu by nie było (śmiech) [...] Moja ukochana jest bardzo wesoła, spontaniczna, uczynna. Widać, że jest wierną dziewczyną z zasadami. Przede wszystkim pozytywnie myśli o świecie. Można z nią porozmawiać na wiele tematów [...] Bliscy moją dziewczynę przyjęli zachwycająco dobrze. Od razu mi pogrozili palcem, że jak coś nie wyjdzie, to mnie znajdą (śmiech). Twierdzą, że do siebie bardzo pasujemy" - opowiadał w rozmowie z nami.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @jacekw85

podziel się:

Pozostałe wiadomości