Jacek Borkowski świętuje 65. urodziny. Opowiedział o małżeństwie

Jacek Borkowski
Jacek Borkowski
Źródło: MWMEDIA
Jacek Borkowski 16 kwietnia skończył 65 lat. Popularny aktor debiutował publicznie w 1970 roku jako wokalista! Ukończył jednak szkołę teatralną w Warszawie i występuje na deskach teatrów oraz wyjeżdża na swoje recitale. Niedawno ożenił się po raz czwarty. Aktor udzielił wspólnego wywiadu z żoną, w którym opowiedział, jak zamierza spędzić urodziny.

Jacek Borkowski promienieje u boku nowej żony. Jolanta Borkowska towarzyszyła mu w drodze z Krakowa do Warszawy, gdy dziennikarka Plejady skontaktowała się z aktorem, aby zapytać go, jakie ma plany na celebrowanie dnia swoich urodzin. Jacek Borkowski odpowiadał z humorystycznym zacięciem. "Ten wiekopomny dzień jest dla mnie zwykłym dniem. Moje plany: być przy małżonce, całować się i kochać. (śmiech)" - odparł.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

5062023_MAGDAFEMME_SLUB
Magda Femme pragnie wziąć ślub. Zdradziła, jak chce go zaplanować
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jacek Borkowski świętuje 65. urodziny. Opowiedział o małżeństwie

Jacek Borkowski zdradził, że oczywiście spędzi urodzinowy dzień z żoną, delektując się tortem. Dodał, że małżeństwo mu służy. Przypomnijmy, że para 22 grudnia 2023 roku pochwaliła się ślubnym zdjęciem. Aktor oświadczył się ukochanej po trzech miesiącach znajomości.

"Tu nie chodzi o małżeństwo tylko o osobę. Małżeństwo to jedynie instytucja, ważna jest osoba, która dostarcza różnego rodzaju życiowych przygód. Jola siedzi obok mnie i się uśmiecha. Właśnie wracamy z Krakowa" - wyznał Jacek Borkowski.

Jacek Borkowski był wcześniej żonaty z Elżbietą Jasińską. Drugą żoną aktora była Katarzyna Borkowska, z którą ma córkę Karolinę — znaną aktorkę. W 2009 roku artysta poślubił Magdalenę Gotowiecką, z którą ma syna Jacka oraz córkę Magdę. Jolanta Borkowska zdradziła, że razem z dziećmi ukochanego zaśpiewa mu "Sto lat".

"Tak, zaśpiewam. Razem z Madzią i Jackiem juniorem. Myślę, że wieczorem gdzieś wyjdziemy. Lubię poznawać Warszawę, której kompletnie jeszcze nie znam. Zapałałam miłością do tańca bachata, więc może pójdziemy gdzieś potańczyć. Lubię spędzać czas w ruchu. Nie lubię siedzieć, nie lubię spacerować, ale lubię tańczyć. Może więc będę tą siłą, która zmotywuje Jacka do tej formy spędzenia czasu. Zobaczymy" - ujawniła żona artysty.

Jacek Borkowski apeluje do fanów. Chodzi o jego żonę

Jacek Borkowski zażartował w rozmowie z Plejadą, że można życzyć mu dzieci. "Niech Bóg w dzieciach wynagrodzi (śmiech)" - powiedział. Jego ukochana dodała, że warto życzyć mu nowych wyzwań aktorskich.

"Czego najbardziej bym sobie życzył? Żeby ta moja kochana żona zawsze mnie kochała. Życzę sobie miłości mojej żony i dzieci" - wyznał w końcu aktor.

Kilka dni przed urodzinami Jacek Borkowski apelował do fanów na Facebooku o to, aby przestali pisać krzywdzące komentarze na temat jego związku.

"Szanowni Państwo, ponieważ dosyć często na moim oficjalnym profilu pojawiają się niestosowne uwagi dotyczące naszego związku. Chciałbym oświadczyć, że Jola jest moją żoną, osobą, którą bardzo kocham i z którą jestem bardzo szczęśliwy. Bardzo proszę o powstrzymanie się od przekazywania mi państwa przemyśleń na temat naszego małżeństwa. Proszę o zatrzymanie ich dla siebie. Będę bardzo zobowiązany" - napisał na Facebooku 13 kwietnia 2024.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości