Paulina z "Kanapowczynie 2" oszukuje trenera? Tak trudnej rozmowy nie było

"Kanapowczynie 2". Paulina przerwała dietę
"Kanapowczynie 2". Paulina przerwała dietę
Źródło: Player
W siódmym odcinku nowej serii "Kanapowczyń" uczestniczki rozpoczęły przygotowania do zadania finałowego, jakim jest wejście na Etnę. Niestety nie wszystkie wzięły udział w ćwiczeniach. Paulina opuściła koleżanki. Po tygodniach milczenia przyznała się trenerowi, że nie trzyma diety. Jak zareagował?

"Kanapowczynie" trenują pod okiem Krzysztofa Ferenca. Za nimi półmetek walki z nadprogramowymi kilogramami. Aneta schudła już imponujące 11 kilogramów. Agnieszka straciła prawie 7 kg, Alicja 8,5 Kasia 9 kg, a Paulina aż 12 kg. Ta ostatnia niestety może zaprzepaścić efekty odchudzania. Wszystko przez podjadanie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

KLAUDIAELDURSI_SY_PROGRAM
Klaudia El Dursi o nowym sezonie "Hotelu Paradise". Jak brak powrotów wpłynął na rozgrywkę?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Kanapowczynie 2". Paulina przerwała dietę

Przed uczestniczkami wejście na Etnę, czyli najwyższy czynny wulkan w Europie. Jest ona popularną atrakcją turystyczną na Sycylii we Włoszech. Istnieją liczne trasy, które prowadzą na szczyt, z różnymi poziomami trudności, więc zarówno doświadczeni turyści górscy, jak i ci mniej zaawansowani mogą znaleźć coś dla siebie.

Wysokość Etny to ponad 3 tysiące metrów nad poziomem morza, co oznacza, że ​​poziom tlenu w powietrzu na górze spada. To może prowadzić do objawów choroby wysokościowej, takich jak zawroty głowy, ból głowy, zmęczenie i trudności z oddychaniem, zwłaszcza u osób z chorobami serca i płuc. Dlatego "Kanapowczynie" musiały przejść specjalny test, który pokazał, jak poradzą sobie z niskim nasyceniem tlenem. Niestety nie wszystkie uczestniczyły w ćwiczeniach.

Paulina została w domu. Odwiedził ją trener Fernicze. Uczestniczka bardzo się stresowała, że będzie musiała opuścić program. Tydzień po wizycie w klinice zaczął się kryzys. Kobieta uznała, że może pozwolić sobie na więcej. Kęs wafelka spowodował lawinę. Zamiast posiłków zaleconych przez dietetyka Paulina zaczęła jeść wysoko przetworzone jedzenie.

"Dietoterapia jest trudna. Pauli nie można atakować. Wszystko musi wynikać z niej. Musi chcieć zadbać o swoje życie" - tłumaczył trener.

Krzysztof Ferenc zapytał uczestniczkę, czy nadal chce być w programie.

"Chcę schudnąć dla zdrowia, ale nie umiem się powstrzymać. Jedzenie mną zawładnęło" - mówiła Paulina, która stwierdziła, że chce kontunować przygodę w programie.

Uczestniczka zapewniła, że chce nadal walczyć. Trener obiecał jej pomoc. Porozmawiał z jej bliskimi, których poprosił o wsparcie.

"Skłamałbym, gdybym powiedział, że mam do Pauli pełne zaufanie. Bo jak mogę mieć zaufanie, jak tyle tygodni mnie oszukiwała? Ale teraz podajemy sobie rękę i piszemy nową historię" - podsumował trener, który wobec uczestniczki musi zastosować środki nadzwyczajne.

"Kanapowczynie" – drugi sezon. Uczestniczki

Pięć kobiet z różnych miast Dolnego Śląska, o różnym wieku i różnych doświadczeniach, postanowiło stanąć przed wyzwaniem utraty zbędnych kilogramów. Każda z nich pracuje w miejscu, gdzie pokusy kulinarne są na porządku dziennym, co sprawia, że proces odchudzania stanie się jeszcze cięższy.

Poznajcie uczestniczki:

Agnieszka 36 lat - właścicielka cukierni (83,6 kg, 160 cm BMI: 32.5 I stopień otyłości) kocha wszystko, co słodkie, nadal chodzi w dresach ciążowych, w ciągu 10 lat przytyła 28 kg, wraz z partnerem Wojtkiem wychowuje półroczną Łucję i 3-letniego Mikołaja.

Kasia 40 lat - restauratorka (93,1 kg, 169 cm, BMI: 32,5 I stopień otyłości) kocha pierogi, pielmieni i chaczapuri, które podaje w swojej restauracji, wszędzie jeździ autem nawet do oddalonego 50 m bankomatu, żona Miszy, mama czwórki dzieci.

Alicja 28 lat - kelnerka (105,5 kg, 174 cm, BMI: 36 II stopień otyłości) do oddalonej o 1,4 km pracy codziennie dojeżdża taksówką, wypija 6 energetyków dziennie — w tym jednego przed snem i jednego od razu po obudzeniu, kocha wszystko z żółtym serem, singielka, marzy o założeniu rodziny.

Aneta 35 lat - prowadzi sklep wielobranżowy (112,1 kg, 164 cm, BMI: 41,6, III stopień otyłości) wypije średnio 4 piwa dziennie, za świeżo wysmażonego schabowego dałaby się pokroić, do 21 roku życia ważyła 45 kg, mieszka z partnerem Piotrem i 2 ukochanymi psami.

Paulina 35 lat - sprzedawczyni w sklepie (148 kg, 166 cm, BMI: 53,7 III stopień otyłości) kocha fast foody w każdej postaci, dzieci pomagają jej zakładać buty, samodzielna mama Leny, Julii i Antoniego.

"Kanapowczynie" - sezon 2.
"Kanapowczynie" - sezon 2.
"Kanapowczynie" - sezon 2.
"Kanapowczynie" - sezon 2.
"Kanapowczynie" - sezon 2.
+2
Zobacz galerię

"Kanapowczynie" – kiedy oglądać?

Druga seria "Kanapowczyń" na antenie TTV jest emitowana od 5 marca. Nowe odcinki w każdy wtorek o godz. 22.00. Powtórki w czwartki o 23.05.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości