Roksana Węgiel odnosi się do plotek na temat alimentów. Kevin Mglej płaci na syna?

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Źródło: MWMEDIA
Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja od wielu miesięcy wzbudza liczne kontrowersje. Niedawno media obiegła plotka o małżeństwie, a internauci ochoczo rozpisują się o przeszłości partnera gwiazdy. Kevin Mglej ma bowiem syna, na którego ma nie płacić alimentów. Jaka jest prawda?

Roksana Węgiel od najmłodszych lat żyje w blasku fleszy. Popularność przeniosło jej zwycięstwo w Eurowizji Junior i od tamtej pory widzowie chętnie śledzą jej karierę. W międzyczasie Roksana Węgiel osiągnęła pełnoletność i postawiła na zupełnie nowy kierunek nie tylko muzycznie, ale również wizerunkowo. Nie wszystkim przypadło to do gustu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Aleksandra Czajkowska i Zuzanna Bernat
Zuzanna Bernat w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Roksana Węgiel staje w obronie ukochanego

Niektórym fanom wokalistki trudno jest pogodzić się z tym, że ta nie jest już małą dziewczynką. Roksana Węgiel dosyć mocno podkreśla swoją dorosłość, stawiając m.in. na odważne stylizacje, które prezentuje zarówno w sieci, jak i podczas koncertów. Te wzbudzają spore kontrowersje, jednak nie tak duże, jak związek gwiazdy. Roksana Węgiel związana jest z kilka lat starszym Kevinem Mglejem. Choć para ogłosiła związek niedługo przed 18. urodzinami wokalistki, znają się znaczne dłużej. Wcześniej Kevin Mglej związany był z aktorką Malwiną Dubowską, z którą doczekał się syna.

W ostatnim czasie Roksana Węgiel jest na językach wszystkich. Bierze udział w popularnym programie tanecznym, a ponadto media obiegła informacja o potajemnych ślubie zakochanych! Para od dłuższego czasu planowała ceremonię, ale Roksana Węgiel podkreślała, że nie zdradzi żadnych szczegółów dotyczących wydarzenia. Wszystko dlatego, że chcą spędzić ten dzień w gronie bliskich, bez udziału osób trzecich, a szczególnie — paparazzi.

Tymczasem na tapet wrócił temat... alimentów! Kevin Mglej niejednokrotnie chwalił się w mediach społecznościowych tym, jak spędza czas z synem. Niedawno partner Roksany Węgiel odsunął się w cień i zrezygnował z działalności instagramowej. Wokalistka w jednym z wywiadów stanęła w obronie ukochanego, podkreślając, że teraz ma czas na realizowanie siebie.

On nigdy nie chciał działać publicznie jako instagramer. On ma na głowie inne sprawy — swoje biznesy, swoje firmy, więc tym się zajmuje. Po czasie stwierdził, że to była jedna z jego najlepszych decyzji, więc super
- powiedziała w rozmowie z serwisem Pudelek.

Kevin Mglej nie płaci alimentów?

Mimo że Kevin Mglej odsunął się w cień i nie jest obecny w mediach społecznościowych, nie oznacza to końca kontrowersji wokół niego. Tym razem internauci, zainspirowani wypowiedzią gwiazdy, postanowili uderzyć w kwestie finansowe. Jeden z nich zasugerował, że Kevin Mglej... nie płaci alimentów na syna!

"Kevin ma swoje biznesy, ale na dziecko alimentów nie płacił" - napisał.

Roksana Węgiel stanęła w obronie ukochanego i rozwiała wszelkie wątpliwości.

"Płaci i to sporo" - ucięła.

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej plotek na temat ślubu pary. Internauci nie mają złudzeń, że Roksana Węgiel jest już mężatką. Skąd takie wnioski? Między innymi dlatego, że na jej dłoni zauważono obrączkę! Kilka dni temu paparazzi przyłapali Roksanę Węgiel z ukochanym na randce, a na fotografiach wyraźnie można było zauważyć obrączki na ich prawych dłoniach. Co ciekawe, ostatnio Roksana Węgiel postanowiła pochwalić się na Instagramie nowym kolorem na paznokciach.

Fani szybko zauważyli, że na prawej dłoni oprócz pierścionka zaręczynowego widnieje piękna obrączka. Zobaczcie, jak wygląda.

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie obrączki
Roksana Węgiel pokazała zdjęcie obrączki
Źródło: Instagram
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości