Jacek Stachursky zaskoczył gości na weselu. Nagranie stało się hitem w sieci

Jacek Stachursky zaskoczył gości na weselu.
Jacek Stachursky zaskoczył gości na weselu.
Źródło: MWMEDIA
Jacek Stachursky zrobił niespodziankę gościom jednego z wesel. Para młoda wybrała jego piosenkę na swój pierwszy taniec. Jednak zamiast gotowego nagrania, weselnicy usłyszeli piosenkarza na żywo. Nagranie z ich reakcją stało się hitem na Tik Toku.

Mamy środek lata, a to oznacza, że sezon ślubny jest w pełni. Jedna z par spełniła swoje marzenie. Na ich weselu pojawił się ich idol Jacek Stachursky, który uświetnił pierwszy taniec nowożeńców swoim występem. Nagranie stało się hitem na Tik Toku. Musicie je zobaczyć!

Jacek Stachursky zaskoczył gości na weselu

Niedawno na wesele swojej fanki wpadł Dawid Kwiatkowski. Zaśpiewał, zatańczył i wzruszył gości do łez. Tym razem nowożeńców zaskoczył Jacek Stachursky. Jedna z młodych par wybrała jako piosenkę na pierwszy taniec utwór Jacka Stachursky'ego "Z każdym twym oddechem". W pewnym momencie DJ wstrzymał muzykę i powiedział: "tak nie może być". Wodzirej zapowiedział, że piosenka musi wybrzmieć w oryginale i przedstawił niespodziewanego gościa: 

"Mamy tutaj specjalnego gościa, powitajmy go gorąco" - usłyszeli weselnicy.

Po chwili na scenę wyszedł ubrany cały na czarno Jacek Stachursky. Zaczął śpiewać na żywo. Para młoda nie wyglądała na zaskoczoną, ale goście byli pod wrażeniem. Zakochana para tańczyła swój układ, a weselnicy wiwatowali. Zobaczcie nagranie:

WERNISAZ_ANTOS_JLO
Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jacek Stachursky - kariera

Jacek Stachursky to artysta doskonale znany jest polskiej widowni. Już jako dziecko marzył o wielkiej karierze. Zaczął śpiewać w wieku 14 lat, a w latach 80. był wokalistą rockowego zespołu Eve Boys. Później próbował swoich sił jako DJ w lokalnym radiu w Pszczynie.

Szczyt jego kariery przypadł na końcówkę lat 90. Pierwszy singiel pt. "Taki jestem" przyniósł mu niesamowity rozgłos. Fani pokochali jego lekko zachrypnięty głos i szczere teksty. Wykonawca do dziś tworzy muzykę z pogranicza gatunków pop, dance i klubowej i cieszy się popularnością wśród wielu osób.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości