Jakub Tolak ma poważne kłopoty zdrowotne. Musi przejść operację serca

Jakub Tolak
Jakub Tolak
Źródło: MWMEDIA
Jakub Tolak z powodzeniem kontynuował swoją karierę aktorską do momentu, aż kilka lat temu postanowił porzucić dotychczasowe życie, aby podróżować po świecie kamperem z ukochaną, a później z córeczką. Jakiś czas temu żona Jakuba Tolaka poinformowała, że ich plany muszą ulec zmianie, ponieważ Jakub Tolak musi przejść operację serca.

Jakub Tolak kilka lat temu zdecydował się porzucić zawód aktora i zaczął podróżować. Niedługo później do podróży kamperem po całym świecie dołączyła jego żona Zofia Samsel. Para z każdej swojej podróży publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania, na których opowiadają o swoich przeżyciach i doświadczeniach.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Jakub Tolak porzucił aktorstwo, aby podróżować kamperem po świecie

W grudniu 2021 r. Jakub Tolak wraz z ukochaną poinformowali, że ich rodzina się powiększy. Niedługo później w rozmowie z nami mówił, że po urodzeniu dziecka zamierzają nadal zwiedzać świat swoim vanem.

- Ważne też, żeby nie walczyć z nieprzewidywalnym i nie starać się go unikać, a raczej akceptować — przypadek i chaos to integralne składowe życia. Dziecko planowaliśmy, tym bardziej wierzymy, że nie będziemy musieli rezygnować z podróży. Trzeba będzie tylko wprowadzić parę przeróbek w kamperze — powiedział w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską.

Dalej dodał, że coraz więcej rodzin decyduje się na podróżowanie z dziećmi w kamperze.

- Nie będziemy pionierami podróżowania z dzieckiem. Na swojej drodze spotkaliśmy już wiele rodzin, żyjących w mobilnych domach cały czas. Poznaliśmy ludzi, którzy nawet rodzili w kamperze i to z wyboru, więc nie jest to nic nowego na świecie, aczkolwiek rozumiemy, że dla wielu osób może być to czymś niespotykanym, a wręcz dziwnym. My też chcielibyśmy podróżować z dzieckiem. Jeśli stanie się do dla innych pozytywną inspiracją, to super! - powiedział.

Jakub Tolak ma poważne problemy zdrowotne

Jak powiedział, tak też zrobił. W czerwcu 2022 r. rodzina Jakuba Tolaka powiększyła się o córeczkę, która otrzymała imię Antonina. Para nadal udostępnia wiele zdjęć ze swoich podróży, jednak teraz będą musieli zmienić swoje plany.

Zofia Samsel jakiś czas temu opublikowała na Instagramie, który prowadzą wspólnie z mężem poruszający wpis, w którym powiedziała, że Jakub Tolak musi niebawem przejść operację serca.

"Ile jeszcze będziecie tak żyć? Nie wiemy. Ten wyjazd jest podobny do wcześniejszych, mimo różnego rodzaju trudności, jest łatwo, wiemy, co robić i co nas czeka. Ale niebawem czeka nas też życiowy zakręt. Kuby operacja serca zbliża się wielkimi krokami. Będzie lęk, strach, pora na przeanalizowanie przyszłości. Bierzemy oddech i szukamy spokoju w drodze. Teraz nam się bardzo przyda. Ładujemy baterie na zapas. W przyszłych miesiącach będziemy z tego czerpać" - czytamy.

Jak na razie Zofia Samsel i Jakub Tolak nie poinformowali o dacie planowej operacji. Jakubowi Tolakowi życzymy dużo zdrowia.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości