Jamie Foxx walczy o powrót do zdrowia. Są nowe informacje. "Wciąż nie jest sobą"

Jamie Foxx
Jamie Foxx w szpitalu. Nowe doniesienia o stanie zdrowia
Źródło: Getty Images
Jamie Foxx 11 kwietnia trafił do szpitala z powodu "medycznych komplikacji", o których mówili jego bliscy. Wokół przyczyny pogorszenia się zdrowia gwiazdora filmu "Ray" powstało wiele teorii. Córka artysty jakiś czas temu zabrała głos i zareagowała na plotki o ojcu. Jednak wciąż w mediach pojawia się wiele wątpliwości na temat obecnego stanu aktora. Ostatnie doniesienia są zastanawiające.

Jamie Foxx to amerykański aktor, komik stand-upowy oraz wokalista. Za rolę w filmie "Ray" został nagrodzony Oscarem, Złotym Globem, a także statuetką Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych BAFTA. Jego twórczość muzyczna również znana jest na całym świecie. Artysta był też nominowany do nagród Grammy.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Daria Ładocha o pomaganiu i córkach. Wspomniała o sytuacji, gdy doświadczyła trzęsienia ziemi
Daria Ładocha w szczerym wywiadzie opowiedziała o trzęsieniu ziemi, córkach i chęci pomagania

Jak czuje się Jamie Foxx? Krążą plotki na temat przyczyny jego hospitalizacji

Kiedy Jamie Foxx w kwietniu został przewieziony do szpitala, rodzina zachowała szczegóły dla siebie. Od początku więc wśród fanów aktora pojawiły się spekulacje, jaka jest przyczyna pogorszenia się jego zdrowia. Wiadomo było jedynie, że gwiazdor trafił do szpitala prosto z planu zdjęciowego nowego filmu, który kręcił wraz z Cameron Diaz.

W końcu 3 maja Jamie Foxx odezwał się do fanów za pośrednictwem Instagrama. Udostępnił czarną planszę z krótką informacją, że docenia całą miłość, którą od nich otrzymuje. Dodał, że czuje błogosławieństwo. Komplikacje w życiu prywatnym aktora zaniepokoiły jego znajomych i przyjaciół z branży filmowej. Modliły się za niego uznane światowe gwiazdy takie jak aktor Van Diesel czy wokalista John Legend. 

13 czerwca Jamie Foxx znów skontaktował się z fanami i pochwalił się na Instagramie zwiastunem nowego filmu z jego udziałem pt. "Sklonowali Tyrone'a". Internauci byli zdziwieni, że Jamie Foxx wciąż nie wyjaśnił, co mu się stało. Nie dał też znać, jak teraz się czuje.

"Prawdziwe pytanie brzmi: "Jak się masz?" Twoja córka mówi, że grasz w pickleballa, twoi przyjaciele mówią coś innego, media też. A każdy, kto wspomni o szczepionce, jest atakowany. Zależy nam na tobie bracie" - napisał aktor Jason Wesley.

Powyższy komentarz dotyczy jednej z plotek, mówiącej o tym, że Jamie Foxx przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19, a w wyniku powikłań został częściowo sparaliżowany. Rodzina aktora stanowczo to zdementowała.

Dalsza część artykułu poniżej.

W jakim stanie jest Jamie Foxx? Nowe informacje

Serwis Page Six informował, że Jamie Foxx odzyskuje siły. Jednak czeka go rehabilitacja. Aktor miał trafić do kliniki w Chicago, która specjalizuje się w leczeniu pacjentów po udarze mózgu, urazie mózgu oraz rdzenia kręgowego czy rehabilitacji związanej z rakiem.

"Otrzymuje teraz najlepszą opiekę i ciężko pracuje, aby wyzdrowieć, ale wciąż nie jest sobą" - powiedział informator magazynu "People".

Aktor John Boyega wyznał, że długo nie mógł skontaktować się z przyjacielem. Teraz cieszy się, że Jamie Foxx robi postępy.

"W końcu odebrał telefon ode mnie [...] Ma się dobrze. Po prostu dajemy mu prywatność i nie możemy się doczekać jego powrotu" - wygłosił na premierze filmu "Sklonowali Tyrone'a".

Datari Turner, który jest współproducentem filmu, podzielił się kolejnymi informacjami. Twierdzi, że Jamie Foxx wkrótce wróci do pracy.

"Radzi sobie naprawdę, naprawdę dobrze. Reżyser Juel Taylor rozmawiał z nim wczoraj. John Boyega także. Jest w naprawdę w dobrej formie i dopisuje mu nastrój. Wkrótce wróci do pracy" - przekonywał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości