Nowe informacje o stanie zdrowia Madonny. Rodzina jest przygotowana na najgorsze

Madonna
Madonna trafiła do szpitala
Źródło: Getty Images
Madonna trafiła do szpitala z powodu przemęczenia. 64-letnia piosenkarka to niekwestionowana gwiazda muzyki pop, nazywana przez fanów "królową". Artystka żyła na najwyższych obrotach, aż w końcu organizm powiedział "stop". Rodzina była przygotowana na najgorsze wieści od lekarzy. W jakim stanie jest teraz Madonna?

Madonna przez kilka dni przebywała na oddziale intensywnej terapii. W sobotę 24 czerwca rozwinęła się u niej poważna infekcja bakteryjna. Bliscy piosenkarki nie wiedzieli, na co mają się przygotować. Stan gwiazdy były naprawdę poważny. Jak jest teraz?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Patricia Kazadi o walce z endometriozą, zmianach w systemie i odzewie fanów
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nowe wieści o stanie zdrowia Madonny

Madonna 15 lipca miała rozpocząć światową trasę koncertową "Celebration", aby uczcić 40 lat kariery muzycznej. Miała odwiedzić Stany Zjednoczone, Meksyk, Wielką Brytanię, Belgię, Danię, Szwecję, Hiszpanię, Portugalię, Francję, Niemcy i Holandię. Przygotowanie trasy koncertowej, a później same występy w wielu krajach na świecie są potężnym obciążeniem fizycznym dla artystów. Organizm Madonny odmówił jej posłuszeństwa, stąd menedżer gwiazdy poinformował, że trasa została wstrzymana.

"W tej chwili będziemy musieli wstrzymać wszystkie zobowiązania, w tym trasę koncertową. Wkrótce przekażemy więcej szczegółów, w tym nową datę rozpoczęcia trasy i przełożonych koncertów" - poinformował Guy Oseary.

W amerykańskich mediach pojawiła się informacja, że Madonna została znaleziona nieprzytomna w swojej rezydencji, a po przewiezieniu do szpitala konieczne było przeprowadzenie intubacji. Przy artystce czuwa jej starsza córka Lourdes Leon.

Nowe informacje podał Page Six, który powołał się na przyjaciela wokalistki i przekazał, że Madonna została przeniesiona do prywatnej sali szpitalnej, gdzie nieustannie u jej boku czuwa córka Lourdes Leon. Głównym powodem pogorszenia się zdrowia gwiazdy było skrajne przemęczenie.

Przygotowując się do trasy, przez kilka tygodni pracowała intensywnie po 12 godzin dziennie w Nassau Coliseum, hali sportowej zlokalizowanej nieopodal Nowego Jorku. Mocno ćwiczyła i przykładała się do pracy 
- zdradził informator Page Six.

Rodzina Madonny była przygotowana na najgorsze

Kolejne nowe wiadomości przekazał "Daily Mail". Sugerując się informacjami otrzymanymi od jednego z członków rodziny, dodał, że bliscy Madonny liczyli się z najgorszym.

Przez ostatnie dni nikt nie wiedział, w jakim kierunku rozwinie się sytuacja. Jej rodzina była przygotowana na najgorsze. Wszyscy trzymali to w tajemnicy od soboty. Bliscy obawiali się, że naprawdę mogą ją stracić i na to coraz wyraźniej wskazywała sytuacja
- czytamy.

W mediach społecznościowych Madonny pojawia się coraz więcej wiadomości od zmartwionych fanów. Wiele osób napisało, że nie wyobraża sobie bez niej życia. Fani podkreślają, że twórczość diwy wiele zmieniła w ich codzienności, dała poczucie wolności i szczęścia.

"Poświęć swój czas, aby w pełni wyzdrowieć. Poczekamy i będziemy cię wspierać bez względu na wszystko. Jak zawsze. Zdrowie przede wszystkim" - uspokajają gwiazdę wielbiciele.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości