Kasia "Effy" Sawczuk i jej chłopak znają Eda Sheerana. "Przegadaliśmy wiele godzin"

Kasia Sawczuk i Ed Sheeran
Kasia Sawczuk o znajomości z Edem Sheeranem
Kasia Sawczuk i jej partner opowiedzieli o relacji z Edem Sheeranem. Poznali się bardzo przypadkowo, bo gwiazdor okazał się być lokatorem mieszkania, do którego wprowadzał się Mattia Rosinski. Tak panowie rozpoczęli wyjątkową znajomość.

Na telewizyjnej scenie Katarzyna Sawczuk zadebiutowała jako sześciolatka. Kilka lat później podbiła serca widzów w programie "Mam talent!", gdzie zaśpiewała utwór z repertuaru Anny German. Dziś łączy śpiewanie z pasją aktorską. Niedawno wystąpiła w filmie "Heaven in Hell", w którym zagrała u boku Magdaleny Boczarskiej.

Jako wokalistka występuje teraz pod pseudonimem Effy. Prywatnie jest związana z Mattią Rosinskim z zespołu BeMy. Po ukończeniu szkoły średniej razem z bratem wyjechał on do Anglii, tam poznali się z Edem Sheeranem. Dzięki ukochanemu również Kasia Sawczuk poznała światową gwiazdę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Viki Gabor opowiedziała o romskich korzeniach

Mattia Rosinski opowiedział o współlokatorze — Edzie Sheeranie

Mattia Rosinski, w rozmowie z Plejadą zdradził, jak doszło do ich spotkania z Edem Sheeranem. Okazuje się, że Mattia i jego brat planowali przeprowadzkę do Wielkiej Brytanii, a gwiazdor był przypadkowym lokatorem w ich wynajętym mieszkaniu.

"On był bardzo zapracowany. Obserwowanie go i tego, jak angażuje się w swoją karierę, było czymś pięknym. Znam tylko dwie osoby, które tak mocno poświęciły się swojej pasji i wykonały tak wielką robotę, by osiągnąć sukces. Jedną z nich jest Ed, a druga to pewien producent, który robi dubstep. Obaj działali w ten sam sposób" - tłumaczył muzyk.

Mimo maksymalnej koncentracji na dążeniu do celu Ed Sheeran okazał się świetnym kumplem. Wspólne mieszkanie zapoczątkowało przyjaźń i szereg niezapomnianych chwil. Pomimo napiętych grafików, czasem muzycy znajdowali chwilę na rozrywkę.

"Pewnie, że imprezowaliśmy. Na przykład wtedy, gdy Ed wracał do domu z trasy koncertowej. Czasem w pokoju czekały na niego różne niespodzianki" - zdradził wokalista.

Gdy Ed Sheeran odwiedził ostatnio Polskę, zaprosił BeMy na swój koncert, a po nim razem udali się do jednego z warszawskich klubów. Spotkanie to było kontynuacją wcześniejszej znajomości i pozwoliło na jeszcze głębszą wymianę doświadczeń.

"Poszliśmy do jednego z warszawskich queerowych klubów" - zdradził.

Kasia Sawczuk imprezowała z Edem Sheeranem

Na imprezę zaproszono też Kasię Sawczuk. Effy podkreśla, że Ed Sheeran już wcześniej zrobił na niej dobre wrażenie. Spotkanie kilka lat temu w Polsce zaowocowało świetnym kontaktem zarówno z Edem, jak i z jego zespołem. To spotkanie odbyło się jednak w kameralnej i bardzo prywatnej atmosferze.

"Spędziliśmy razem sporo czasu. Przegadaliśmy wiele godzin, wspólnie poimprezowaliśmy. Złapałam wtedy świetny kontakt z jego teamem, z którym Ed pracuje do dziś" - wspomina.

BeMy ma za sobą pewną przerwę w działalności, niedawno wydali jednak nowy singiel. Chociaż początkowo muzycy chcieli oderwać się od skojarzeń z Edem Sheeranem, szybko zauważyli, że publiczność nadal zwraca uwagę na ich przyjaźń i znajomość z tym słynnym artystą. Gdy gwiazdor odwiedza Polskę, dziennikarze często pytają go o zaprzyjaźniony zespół. Ta wzajemna sympatia i wsparcie zdają się zatem wyjątkowe dla obu stron.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości