Jamie Foxx wyszedł ze szpitala kilka tygodni temu? Córka aktora wydała oświadczenie

Jamie Foxx
Jamie Foxx wyszedł ze szpitala. Córka aktora wydała oświadczenie
Źródło: Getty Images
Od kilku tygodni media z uwagą śledzą losy Jamiego Foxxa. W kwietniu aktor został przetransportowany z planu zdjęciowego najnowszej komedii wprost do szpitala. Jak się okazuje, gwiazdor przebywa już w domu i jest w trakcie rekonwalescencji.

Jamie Foxx, a właściwie Eric Marlon Bishop, jest wielokrotnie nagradzanym amerykańskim aktorem. Gwiazdor ma na koncie Oscara za główną rolę w filmie "Ray", która zresztą przyniosła mu ponadto Złotego Globa oraz statuetkę Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA). Na dużym ekranie zadebiutował w 1992 roku w filmie "Zabaweczki". Rola w produkcji "Męska gra" z 1999 roku wzniosła go na wyżyny i od tamtej pory uznawany jest za jednego z najpopularniejszych aktorów dramatycznych. Stworzył jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w uniwersum niezwykłych filmów Quentina Tarantino - w "Django" wcielił się w tytułowego afroamerykańskiego niewolnika, który wykupiony przez niemieckiego łowcę głów (w tej roli niesamowity Christoph Waltz) przemierza Dziki Zachód.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Jamie Foxx w szpitalu. Fani zaniepokojeni stanem zdrowia gwiazdora

Toteż gdy zagraniczne media obiegła informacja o pogorszeniu stanu zdrowia Jamiego Foxxa, cały filmowy świat wstrzymał oddech. W połowie kwietnia będąc na planie zdjęciowym do najnowszej komedii z udziałem gwiazdora oraz Cameron Diaz aktor miał źle się poczuć. Zdrowotne komplikacje wymagały nagłej hospitalizacji - Jamie Foxx został przewieziony wprost do szpitala.

Aktor miał dosyć niespodziewanie źle się poczuć. Jeszcze dzień wcześniej pracował na planie "Back in Action" u boku Cameron Diaz. Nie było żadnych oznak słabszej kondycji aktora, toteż media zaczęły spekulować co do okoliczności zdarzenia. Rodzina Jamiego Foxxa wydała oświadczenie, w którym zapewniła, że stan gwiazdora jest stabilny dzięki szybkiej hospitalizacji oraz pomocy świadków zdarzenia. Nie ujawniono jednak żadnych szczegółów.

"Chcielibyśmy podzielić się informacją, że mój ojciec, Jamie Foxx doznał wczoraj medycznych komplikacji. Szczęśliwie, dzięki szybkiej reakcji i świetnej opiece, jest na dobrej drodze, by wyzdrowieć. Wiemy, jaką sympatią się cieszy i dziękujemy za wszystkie modlitwy. Jako rodzina prosimy o niezakłócanie prywatności w tym trudnym czasie" - napisała córka aktora Corinne Bishop.

Przeczytaj też: Jamie Foxx trafił do szpitala. Tajemnicze okoliczności budzą wiele spekulacji

Niedługo później w mediach społecznościowych Jamiego Foxxa pojawił się nowy wpis, w którym gwiazdor poprosił fanów o modlitwę i podziękował za dotychczasowe wsparcie. Pod postem otuchy dodawali nie tylko obserwatorzy, ale również gwiazdy. Modlą się za niego uznane światowe gwiazdy takie jak aktor Vin Diesel czy wokalista John Legend. Osobowość telewizyjna Ellen DeGeneres wspiera aktora: "wysyłam ci miłość każdego dnia".

Jamie Foxx wyszedł ze szpitala

Odkąd pojawiły się pierwsze informacje dotyczące pogorszenia stanu zdrowia artysty, media z zainteresowaniem śledzą jego dalsze losy. Twarde milczenie rodziny i bliskich sprawia, że pojawia się wiele spekulacji dotyczących okoliczności zdarzenia. Mimo że córka gwiazdora uspokajała, że stan zdrowia jej ojca poprawia się, nie zabrakło plotek o końcu kariery czy nawet ryzyku śmierci. W końcu Corinne Bishop postanowiła ukrócić wszystkie plotki i poinformowała, że Jamie Foxx opuścił szpital kilka tygodni temu i czuje się coraz lepiej.

"Przykro patrzeć, jak media tracą kontrolę. Mój tata wyszedł ze szpitala tygodnie temu, aktualnie jest w trakcie rekonwalescencji. Wczoraj grał w pickleballa! Dziękuję wszystkim za modlitwy i wsparcie!" - napisała.

Jamie Foxx wyszedł ze szpitala
Jamie Foxx wyszedł ze szpitala
Źródło: Instagram @corinnefoxx

Co więcej, córka Jamiego Foxxa poinformowała, że już niedługo wraz z ojcem podzielą się informacjami dotyczącymi nowego projektu. A to oznacza, że aktor ma się dobrze i fani będą mogli oglądać go w kolejnych produkcjach.

Przeczytaj też: Jamie Foxx zwrócił się do fanów miesiąc po nagłym pogorszeniu zdrowia. Bliscy proszą o modlitwę

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości