Jan Frycz zabrał na ściankę trzecią żonę. Tak wygląda Małgorzata Frycz

Jan Frycz pokazał trzecią żonę
Jan Frycz pokazał trzecią żonę
Źródło: MWMEDIA
Jan Frycz zrobił niedawno wyjątek i wziął udział w jednym z branżowych eventów. Zjawił się na nim ze swoją trzecią żoną Małgorzatą Frycz. Para pozowała razem na ściance. Jak wygląda trzecia żona Jana Frycza?

Jan Frycz jest polskim aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym. W 1978 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Na szklanym kranie zadebiutował w 1976 roku, jednak początkowo swoją zawodową drogę związał z teatrem, w produkcjach filmowych grywając raczej role epizodyczne. Widzowie zapamiętali go przede wszystkim z występów w komercyjnych tytułach, takich jak "Nigdy w życiu" czy "Zakochani". Jakiś czas temu fani mogli oglądać go w serialu HBO "Ślepnąc od świateł". Postać bezwzględnego gangstera Dario, który po wieloletnim wyroku wychodzi na wolność, spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno widzów, jak i krytyków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Marta Malikowska o pierwszych świętach bez "Budynia". Jakie ma plany?
Marta Malikowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o pierwszych świętach Bożego Narodzenia bez ojca jej dziecka oraz o terapii, na którą uczęszcza.

Jan Frycz z żoną na gali rozdania nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich

Mimo że Jan Frycz stroni od show-biznesu i rzadko pojawia się na branżowych wydarzeniach, niedawno zrobił wyjątek. I to podwójny, bo na ściance podczas gali rozdania nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich zjawił się z trzecią żoną Małgorzatą.

Swego czasu media ochoczo rozpisywały się o prywatnym życiu aktora. Jan Frycz był trzykrotnie żonaty. Po raz pierwszy na ślubnym kobiercu stanął, mając 22 lata. Wówczas jego żoną została aktorka Grażyna Laszczyk. Niedługo po ceremonii na świat przyszła córka Gabriela, która poszła w ślady rodziców i wybrała drogę artystyczną. Związek Jana Frycza i Grażyny Laszczyk nie przetrwał próby czasu - para rozwiodła się niedługo po narodzinach dziecka.

Drugą wybranką Jana Frycza została Agata. Kobietę poznał, gdy ta chodziła jeszcze do liceum. Para doczekała się pięciorga dzieci, w tym - Olgi Frycz, która również została aktorką. Związek rozpadł się, a tak w jednym z wywiadów wspominał go Jan Frycz:

"Trudno powiedzieć dlaczego. Dziś myślę już o tym spokojnie. W obu przypadkach rozwód był bez orzeczenia o winie, jednak zawsze to życiowa porażka. Po prostu nie dobraliśmy się. Byliśmy niedojrzali, obowiązki nas przerosły" - powiedział w rozmowie z "Twoim Stylem".

Ostatnią i aktualną żoną Jana Frycza została Małgorzata. Para jest ze sobą od wielu lat, jednak rzadko pokazuje się publicznie. Tak wygląda trzecia żona aktora!

Gala rozdania nagród SFP
Jan i Małgorzata Frycz
Gala rozdania nagród SFP
Źródło: MWMEDIA
Gala rozdania nagród SFP
Jan i Małgorzata Frycz
Gala rozdania nagród SFP
Źródło: MWMEDIA
Gala rozdania nagród SFP
Jan i Małgorzata Frycz
Gala rozdania nagród SFP
Źródło: MWMEDIA

Olga Frycz o relacji z ojcem

Olga Frycz jest owocem drugiego małżeństwa Jana Frycza. Kiedy wyszło na jaw, że nie mają dobrych stosunków, media z zainteresowaniem śledziły rozwój wypadków. Gdy Jan Frycz odchodził od rodziny, aktorka miała zaledwie 9 lat.

"Z ojcem zawsze miałam trudne relacje. Nie mogłam mu wybaczyć, że nas zostawił. Zbyt dobrze go nie znam. Wyprowadził się, gdy byłam mała i rzadko się widywaliśmy" - mówiła w jednym z wywiadów.

Ich relacje podobno poprawiły się, odkąd Olga Frycz sama została mamą. W 2018 roku na instagramowym profilu aktorki pojawiło się zdjęcie Jana Frycza z wnuczką, która wzbudziło wówczas sporo emocji. Teraz na próżno szukać go w sieci.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości