Janusz Chabior pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Jest nie do poznania

Janusz Chabior pokazał zdjęcie z dzieciństwa
Janusz Chabior pokazał zdjęcie z dzieciństwa
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Janusz Chabior coraz częściej pokazuje zdjęcia z rodziną. Tym razem aktor zdecydował się pokazać zdjęcie z dzieciństwa ze swoim młodszym bratem. Internauci są zachwyceni widokiem małego Janusza Chabiora w czapce... Indianina.

Janusz Chabior już od jakiegoś czasu regularnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoją rodziną. Od wielu lat jego partnerką jest aktorka Agnieszka Wątróbska. Para zaręczyła się w 2019 r., a rok później pobrali się.

Janusz Chabior pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Janusz Chabior ze związku z dziennikarką Barbarą Chabior ma syna Nikodema. Później aktor był żonaty z Anitą Poddębiak, z którą rozstał się w 2013 r. Niedługo później zaczął spotykać się z Agnieszką Wątróbską, a w mediach pojawiły się głosy, że zbyt duża różnica wieku nie pozwoli im przetrwać.

Ku zaskoczeniu hejterów para jest razem już wiele lat i świetnie się dogadują. Janusz Chabior nie ukrywa, że jest bardzo rodzinnym człowiekiem. Na Instagramie można znaleźć wiele zdjęć z jego synem i bratem. Ostatnio aktor wzbudził duże zainteresowanie, pokazując zdjęcie z mamą.

Zobacz wideo:

Projekt Cupid - Przemek Kossakowski o Basi Kurdej-Szatan
Przemek Kossakowski opowiedział o współpracy z Basią Kurdej-Szatan na planie programu "Projekt Cupid".

Janusz Chabior pozuje w czapce z piórami

Tym razem zdecydował się pójść o krok dalej i opublikował zdjęcie z dzieciństwa. Pozuje na nim razem z młodszym bratem, a na głowie ma czapkę z piórami.

"Mina nietęga, ale prawdziwy wódz musi stać na straży swojego plemienia. 1966 z braciszkiem Piotrusiem" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, których zachwyciła fotografia sprzed lat.

"Widzę pełne zadowolenie", "Szczerze mnie to rozbawiło", "Przepięknie w tych piórach", "Piękna fotografia" - czytamy.

Mamy nadzieję, że niebawem Janusz Chabior pokaże więcej zdjęć z dzieciństwa.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości