Janusz Rewiński nie ma kontaktu z synami. Czym zajmują się Jonasz i Aleksander?

Janusz Rewiński
Czym zajmują się synowie Janusza Rewińskiego?
Źródło: MWMEDIA
Synowie znanego polskiego aktora Janusza Rewińskiego, Jonasz i Aleksander, wybrali własne ścieżki zawodowe, które prowadzą ich poza świat filmu. Jeden z nich jest związany z mediami, drugi zaś wybrał całkowicie inną drogę. Co dzisiaj robią?

Janusz Rewiński to znany polski aktor. Wiele osób może kojarzyć gwiazdora z roli Stefana "Siary" Siarzewskiego w filmie "Kiler". Prywatnie jest ojcem dwóch synów. Jonasz i Aleksander wybrali własne, odmienne od ojca ścieżki zawodowe. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Leon Myszkowski o dzieciństwie
Leon Myszkowski o dzieciństwie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jonasz Rewiński — czym się zajmuje?

Obydwaj synowie Janusza Rewińskiego, mimo swoich różnych pasji i ścieżek zawodowych, z powodzeniem realizują swoje talenty, pokazując, że nie muszą kroczyć śladami swojego ojca, aby odnieść sukces.

W ostatnim wywiadzie Janusz Rewiński powiedział, że nie utrzymuje kontaktu z bliskimi, a synów nie widuje od wielu miesięcy.

"Mój starszy syn ma 40 lat, młodszy 32 [...] Nie umiem powiedzieć, nie wiem. Ja nie widzę żadnego podobieństwa, niech ktoś się doszukuje. (...) W tym wieku na szczęście nie potrzebuję kontaktu z rodziną. Moi synowie mnie nie widzą miesiącami. Im to nie jest potrzebne i ja im nie jestem potrzebny... Ja się interesuję tym, jak oni przetrzymają zimę, bo muszą się jakoś ogrzać" - powiedział w internetowym programie "Szykowne Rozmowy".

Jonasz Rewiński, starszy syn Janusza Rewińskiego ma obecnie 40 lat. Jest osobą o szerokich horyzontach zawodowych. Ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydział Prawa na prestiżowym University of East Anglia w Norwich, w Wielkiej Brytanii. Jego zainteresowania naukowe były już zapowiedzią tego, że nie zamierza kroczyć aktorską drogą.

W 2011 r. Jonasz Rewiński podjął próbę wejścia do polityki, kandydując na posła jednej z partii. Mimo że nie udało mu się trafić do Sejmu, zdobył rozpoznawalność w mediach, co pozwoliło mu na rozwinięcie kolejnej ścieżki kariery.

Obecnie Jonasz Rewiński pracuje jako dziennikarz i prezenter telewizyjny. Wcześniej współprowadzi jeden z programów.

Aleksander Rewiński — co dzisiaj robi?

Drugi syn Janusza Rewińskiego, Aleksander Rewiński ma 32 lata. Poszedł jeszcze dalej w wyborze swojej indywidualnej drogi. Zamiast prawa czy mediów, jego pasją stała się muzyka, co zaowocowało ukończeniem Wydziału Wokalnego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz studiami na renomowanym Mozarteum w Salzburgu.

Od 2015 roku Aleksander robi karierę jako śpiewak operowy. Jego talent i ciężka praca zaowocowały występami na najbardziej prestiżowych scenach operowych Europy. Wśród nich znajduje się słynna La Scala, której bycie częścią stanowi marzenie wielu artystów z całego świata.

Aleksander Rewiński jest również aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi fanami informacjami na temat zbliżających się koncertów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości