Jarosław Bieniuk z Anną Przybylską na zdjęciu sprzed lat. "Tacy młodzi"

Jarosław Bieniuk opublikował archiwalne zdjęcie z Anną Przybylską
Jarosław Bieniuk opublikował archiwalne zdjęcie z Anną Przybylską
Źródło: MWMEDIA
Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. Opublikował czarno-białe zdjęcie sprzed lat. Piłkarz i aktorka tworzyli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Doczekali się trójki dzieci.

Jarosław Bieniuk jest polskim piłkarzem, reprezentantem Polski, który grał na pozycji obrońcy. Sportową karierę zakończył po sezonie 2013/2014, by w 2014 roku powrócić do Lechii Gdańsk w roli dyrektora sportowego. W polskich mediach o celebrycie od wielu lat mówi się także w kontekście Anny Przybylskiej, z którą przez wiele lat tworzył rodzinę.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska byli uznawani na jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Lubili pokazywać się publicznie i często brylowali na ściankach. Anna Przybylska nieustannie podkreślała, jaką ogromną miłością darzy partnera. Niestety, z powodu raka trzustki aktorka zmarła, a Jarosław Bieniuk został samodzielnym ojcem trójki ich dzieci. Piłkarz niedawno opublikował zdjęcie z prywatnego albumu. Uwieczniono na nim rozmawiającego przez telefon Jarosława Bieniuka oraz rozbawioną, wypinającą język do obiektywu Annę Przybylską.

"Ania" - podpisał post Jarosław Bieniuk i dodał ikonę w kształcie serca.

Fani byli rozczuleni wspólnym zdjęciem byłego piłkarza i zmarłej aktorki. Nie od dziś wiadomo bowiem, że Anna Przybylska była ulubienicą polskiej publiczności. Pod postem jej byłego partnera pojawiło się wiele komentarzy.

"Kobieta niezwykła. Miała w sobie to coś, co mało kto ma";

"Tak brakuje tej kobiety...";

"Tacy młodzi..." - piszą internauci.

Spot kampanii społecznej Playera i fundacji ITAKA z Justyną Wasilewską

Anna Przybylska - kariera, życie prywatne

Anna Przybylska urodziła się w 1978 roku w Gdyni. W dzieciństwie należała do dziecięcego zespołu wokalno-tanecznego Jantarki. Była fotomodelką i aktorką, która zadebiutowała rolą "Suczki" w filmie Radosława Piwowarskiego "Ciemna strona Wenus". Popularność przyniosły jej polskie seriale. Prywatnie była związana z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trójki dzieci: córki Oliwii oraz dwóch synów: Jana i Szymona.

Aktorka pod koniec 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki. Zmarła 5 października 2014 roku w swoim domu w Gdyni.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości