Oliwia i Kuba z "Hotelu Paradise" rozstali się? Pojawiło się oświadczenie

 Oliwia i Kuba rozstali się? Pojawiło się oświadczenie
 Oliwia i Kuba rozstali się? Pojawiło się oświadczenie
Źródło: player.pl
Oliwia i Kuba byli uczestnikami 5. edycji "Hotelu Paradise". W programie udało im się znaleźć miłość i kontynuowali swój związek również po zakończeniu panamskiej przygody. Para przebywa właśnie na festiwalu muzycznym, jednak, jak wydawało się wielu osobom, bawi się osobno. To zaniepokoiło fanów.

Sezon festiwalowy w pełni. Fani muzyki bawią się na licznych koncertach w całej Polsce. Na największych wydarzeniach nie może zabraknąć gwiazd i celebrytów. Na jednym z festiwali bawi się właśnie ekipa z "Hotelu Paradise".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

"Hotel Paradise". Oliwia i Kuba opublikowali oświadczenie - czy są razem?

Okazuje się, że fani są zaniepokojeni tym, co dzieje się pomiędzy Oliwią a Kubą. Najpierw według relacji na Instagramie wyglądało na to, że uczestniczka programu swój dzień urodzin spędza tylko z koleżanką, a potem wybrała się na koncert z Wiki. Gdy wyszło na jaw, że na ten sam festiwal muzyczny wybrał się także Kuba, ale spędzał czas osobno, pojawiło się wiele spekulacji, czy para nadal jest razem. Oliwia postanowiła więc opublikować oświadczenie, w którym zaprzeczyła plotkom, jakoby jej związek z Kubą był już historią.

"Dostaję cały czas wiadomości, że nie jestem z Kubą. Kochani, jestem ze swoimi przyjaciółmi na festiwalu, a on jest ze swoimi. Tyle. Tu nie ma nic dziwnego moim zdaniem. To, że nas nie widzicie razem i nic razem nie nagrywamy, to nie znaczy, że nie jesteśmy razem [...]. Nie wszystkim trzeba się dzielić" - powiedziała Oliwia.

Na potwierdzenie słów uczestniczki nie trzeba było długo czekać. Niedługo później na instagramowych profilach Oliwii i Kuby pojawiły się nagrania ze wspólnie spędzanego na festiwalu czasu.

Oliwia i Kuba rozstali się ? Pojawiło się oświadczenie
Oliwia i Kuba rozstali się ? Pojawiło się oświadczenie
Źródło: Instagram @kubi_hotelparadise5_official
"Hotel Paradise"
"Hotel Paradise". Oliwia ma pretensje do Kuby?

"Hotel Paradise". Oliwia i Kuba stworzyli związek po programie

Choć ich relacja była wyjątkowo burzliwa, Oliwia i Kuba stworzyli silną parę. Jak się później okazało, uczucie, które narodziło się pomiędzy nimi w "Hotelu Paradise" rozwija się także po zakończeniu programu. Uczestnicy zapewniali, że mają wobec siebie poważne plany. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Kuba Sobczak przyznał, że niedługo czeka ich kolejny, poważny krok. 

- Planujemy zamieszkać razem z Oliwką. Czuję się dobrze, choć wiem, że nadchodzą duże zmiany i będę się musiał trochę przestawić na inne życie. W Warszawie spędzam teraz tyle czasu, co w swoim mieście, więc mam nadzieję, że nie będzie problemu z zaaklimatyzowaniem się. Jedyne co może męczyć to właśnie ciągłe korki i duże zamieszanie. Chwilowo wprowadzimy się do Oliwki, aby na spokojnie później rozejrzeć się za mieszkaniem - powiedział Kuba

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości