Jarosław Jakimowicz atakuje Macieja Dowbora. Jest odpowiedź dziennikarza

Maciej Dowbor
Maciej Dowbor w konflikcie z Jarosławem Jakimowiczem
Źródło: VIPHOTO/MW MEDIA
Jarosław Jakimowicz w swoim wpisie na Instagramie skrytykował Macieja Dowbora broniącego Pawła Deląga i zasugerował, że jest w posiadaniu tajnych informacji dotyczących jego życia prywatnego. Odpowiedź prezentera nie pozostawiła złudzeń.

Spór Jarosława Jakimowicza i Macieja Dowbora rozpoczął się, gdy dziennikarz stanął w obronie Pawła Deląga, którego niezawodowy aktor obraził w jednym swoich postów. Tak rozpoczęły się medialne groźby.

Jarosław Jakimowicz grozi Maciejowi Dowborowi? 

Jarosław Jakimowicz zdecydował się na kolejną kłótnię w mediach społecznościowych. W jednym ze swoich homofobicznych wpisów obraził Pawła Deląga, sugerując, że ukrywa swoją orientację seksualną. Maciej Dowbor postanowił stanąć w obronie aktora i nie szczędził epitetów dotyczących Jarosława Jakimowicza. 

"Brawo Ty Paweł. I piep… ksenofobicznych troglodytów, zacofanych pseudopatriotów, karierowiczów, którzy dla hajsu i fejmu są gotowi na wszystko. Trzymaj się brachu" - napisał dziennikarz. 

Komentarz nie spodobał się Jarosławowi Jakimowiczowi, który postanowił poświęcić Maciejowi Dowborowi osobny, obszerny wpis. Zagroził, że w każdej chwili może ujawnić tajne informacje o rzekomych kłopotach w związku z Joanną Koroniewską.

"Oooo kolega Dowbor się uaktywnił i w tak piękny sposób postanowił opisać moją osobę. Póki co będę dyskretnym, ale może wytłumaczysz, jaki to problem rodzinny macie, z którym odwiedzaliście specjalistów lekarzy w ciągu ostatnich kilku lat? Tak, tak, dokładnie o tym myślę. Dasz radę? Podzielisz się ze wszystkimi? Poczekam na Twoja reakcję ołówku i będziesz zszokowany, skąd ja to mogę widzieć. Hamuj ołówek radzę ci, hamuj. Skończyła się moja lojalność i przyglądanie jak te... bez charakteru pozwalają siebie. Skończyło się nadstawianie 2 policzka. Chcesz, chcecie, to ja wam zrobię czystkę 2 środowisku" - napisał w swoim poście na Instagramie Jarosław Jakimowicz. 

SWIATCZAKMANDARYNA_KLOTNIE
Mandaryna i Ania Świątczak komentują plotki o ich konflikcie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej Dowbor odpowiada na atak Jarosława Jakimowicza

Maciej Dowbor szybko zareagował na post Jarosława Jakimowicza i zdecydował, że nie będzie chował głowy w piasek. Wyjaśnił, że nie ma zamiaru się bać, przepraszać i prowadzić sporu na oczach wszystkich internautów. 

"I co ja mam takiemu człowiekowi odpisać? To, co Jareczku?! Naślesz na mnie CBA, CBŚ, ABW czy może Skarbówkę?! A może Twoi nowi kumple przeczeszą dokumentację medyczną mojej rodziny 5 pokoleń wstecz?! Jaruś, przecież masz kontakty!! Skorzystaj z tego. Zawsze jakiś szantażyk w zanadrzu może się do czegoś przydać. A może powinienem teraz trząść się z przerażenia, że Twoje podrażnione ego zrzuci na moją rodzinę wszystkie możliwe klątwy?! Nie sądziłem, że kilka słów wsparcia dla Pawła Deląga, który padł ofiarą obrzydliwego, szowinistycznego i homofobicznego ataku, wywoła taki hejt! Ale jak to mówią - uderz w stół, a nożyce się odezwą. Szykuję piżamę, zestaw higieniczny i cebulę, zdjęcia dzieci, bo podpadłem Panu Jarkowi!! A jak wiadomo - Jarkowi w tym kraju się nie podpada" - napisał Maciej Dowbor w odpowiedzi na groźby Jarosława Jakimowicza. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: VIPHOTO/MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości