Gwiazdy

Jason Momoa został stewardem. Pasażerowie samolotu nie kryli zdziwienia

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Jason Momoa został stewardem

Jason Momoa postanowił polecieć na rodzinne Hawaje i zrobił to w nietypowy sposób. Aktor nie był bowiem zwykłym pasażerem i wcielił się w rolę... stewarda. Gwiazdor roznosił na pokładzie wodę i wyraźnie trykał humorem. Nagranie z podróży stało się hitem TikToka.

Jason Momoa to jeden z najpopularniejszych aktorów w Hollywood. Gwiazdor jest uwielbiany przez fanów nie tylko za swoje liczne role, ale także za charakter i podejście do życia. Jason Momoa słynie bowiem z poczucia humoru i ma do siebie ogromny dystans, co też ostatnio po raz kolejny udowodnił swoim fanom.

Jason Momoa wcielił się w role stewarda i rozdawał wodę pasażerom

Jason Momoa postanowił zaskoczyć swoich fanów i wcielił się w rolę stewarda linii Hawaiian Airlines. Aktor pojawił się na pokładzie z egzotycznym kwiatem wetkniętym za ucho i podczas lotu rozdawał pasażerom aluminiowe butelki z wodą mineralną, którą sam produkuje. Wydarzenie nagrała jedna z fanek gwiazdora, która następnie opublikowała swój filmik na TikToku. Internauci byli rozbawieni całą sytuacją i rozczuleni zachowaniem aktora.

Jason Momoa również zabrał głos w sprawie i wyjawił, że linie Hawaiian Airlines zostały pierwszym partnerem jego firmy. Wcielenie się w rolę stewarda było elementem kampanii promocyjnej degradowalnych butelek z wodą mineralną.

Jason Momoa nie od dziś bowiem walczy o środowisko naturalne, a obecnie chce się przyczynić do produkcji mniejszej ilości plastiku, który zaśmieca ocean.

"Naszą misją jest wyeliminowanie jednorazowo używanego plastiku. Wypij jedną [butelkę wody], wyeliminuj jedną pustą — za każdą sprzedaną butelkę Mananalu, usuniemy jedną plastikową butelkę z oceanu. W tym roku usunęliśmy już 3 mln plastikowych butelek" - napisał na Instagramie.

Projekt Plaża Dziwnów. Karolina Pisarek-Salla o popularności stand up paddle boarding
Projekt Plaża Dziwnów. Karolina Pisarek-Salla o popularności stand up paddle boardingŹródło: "Co za Tydzień"

Jason Momoa jest uwielbiany przez fanów

Jason Momoa urodził się 42 lata temu w Honolulu na Hawajach, a swoje dorosłe życie związał ze Stanami Zjednoczonymi. Egzotyczna uroda, pokaźna muskulatura i wysoki wzrost sprawiły, że Jason Momoa szybko został dostrzeżony przez producentów filmowych i związał swoje życie z aktorstwem. Dziś Hawajczyk jest jednym z najpopularniejszych artystów w Hollywood. Swoim talentem i charakterem zaskarbił sobie także uwielbienie fanów.

Jason Momoa wystąpił w takich hitach filmowych i telewizyjnych, jak między innymi: "Aquaman", "Gra o Tron", "Diuna", "Liga Sprawiedliwości", "Słoneczny Patrol", "Frontier", "Gwiezdne wrota: Atlantyda", "Droga do Palomy", "The Red Road", "Sweet Girl", "Wilki" czy "Braven". Wkrótce aktora będzie można zobaczyć też w kontynuacji "Aquamana", a także w filmach "Zaginione Królestwo", "Slumberland", "The Last Manhunt", "Szybcy i wściekli 10", "Minecraft" oraz "Cliffhanger", których premiera jest zapowiedziana na następny rok.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  Jeff Spicer/Jeff Spicer/Getty Images for Warner Bros

Pozostałe wiadomości