Jasper Sołtysiewicz czule o związku z Wiktorią Gąsiewską. Pokazał romantyczne zdjęcie

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz
Jasper Sołtysiewicz czule o związku z Wiktorią Gąsiewską
Źródło: MWMEDIA
Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz występowali razem w serialu, a chemia między nimi z planu przeniosła się na życie prywatne. Para jest już razem jakiś czas i wydaje się, że to miłość na całe życie. Ukochany aktorki zamieścił na Instagramie romantyczne zdjęcia i wyznał, co do niej czuje.

Wiktoria Gąsiewska bardzo przeżyła rozstanie z Adamem Zdrójkowskim, tym bardziej że młodzi aktorzy musieli ze sobą później współpracować. Dziś gwiazda promienieje z miłości do innego kolegi z branży. Tak samo jak z poprzednim partnerem — miłość z serialu stała się rzeczywistością.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

AZJAEXPRESS_ZDROJKOWSKI_MILOSC
"Azja Express". Adam Zdrójkowski o miłości
Adam Zdrójkowski w rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradza, czy sława ma wpływ na budowanie romantycznych relacji. Aktor od wielu lat żyje w blasku fleszy, toteż nie ukrywa, że ma to swoje konsekwencje, również te negatywne.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jasper Sołtysiewicz czule o związku z Wiktorią Gąsiewską

Nowym partnerem Wiktorii Gąsiewskiej został Jasper Sołtysiewicz, którego widzowie mogą kojarzyć z kilku popularnych seriali, m.in. "Na Wspólnej" czy "Drugiej Szansy". Zakochani często wymieniają się w mediach społecznościowych romantycznymi wpisami. Niedawno spędzili cudowne chwile w Londynie. Jasper Sołtysiewicz pokazał, jak pozuje z dziewczyną i wyznał, jak bardzo jest ona dla niego ważna.

"Dziękuje ci za każdą wspólną chwilę, za to, że wprowadzasz słonko do mojego życia i ciepełko do serca" - napisał.

Kilka dni temu aktor miał powody do świętowania. Z okazji 26. urodzin Wiktoria Gąsiewska przesłała mu życzenia, przekonując, jak bardzo go kocha.

"Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia (ze mną), miłości (ze mną), pięknych chwil w życiu (ze mną) i ciągłego progresu, bo wiem, jak bardzo nie lubisz stać w miejscu. Kocham cię, twoja dziubówna" - czytamy.

Z kolei 13 czerwca Wiktoria Gąsiewska też pisała o relacji z partnerem. Dała do zrozumienia, że chłopak daje jej poczucie bezpieczeństwa, na którym jej szczególnie zależy.

"Moje serce jest przepełnione miłością, radością i spokojem. Dajesz mi to, o czym marzyłam — poczucie bezpieczeństwa, wsparcie i siłę każdego dnia, tak właśnie wyobrażam sobie miłość. Chwilo trwaj" - zażyczyła sobie.

Wiktoria Gąsiewska o rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski byli w związku kilka lat. Mieli fanów, którzy szczerze im kibicowali. Po ich rozstaniu wiele osób było bardzo zaskoczonych. Aktorska para ostatecznie nie ujawniła powodów rozpadu relacji.

Wiktoria Gąsiewska w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że rozstanie z Adamem Zdrójkowskiej było dla niej bolesnym doświadczeniem, wręcz ciosem. W trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół. W wywiadzie przekonywała, że stara się zachowywać profesjonalnie, bo wciąż pracuje z byłym partnerem.

"Nigdy nie jest przyjemnie, kiedy ktoś komentuje rzeczy, których nie widział, nie słyszał i gdzieś tam zawsze kij ma dwa końce. Ja nie chciałam się wypowiadać, bo jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w Internecie, uważam to za niesmaczne" – zauważyła.

Gwiazda podkreśliła, że nie lubi mieszać życia zawodowego z prywatnym. Pogodziła się z rozstaniem i zamknęła ten rozdział, by otworzyć nowy.

"To jest tak trochę jak z chłopakiem ze szkoły. Rozstaniecie się, ale cały czas się później widujecie. No i co masz zrobić, jakoś z tym musisz żyć" – podsumowała Wiktoria Gąsiewska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości