Jennifer Aniston i Brad Pitt w końcu razem? Zaskakujące doniesienia

Jennifer Aniston i Brad Pitt w końcu razem. Przed nimi wspólne zdjęcia
Jennifer Aniston i Brad Pitt w końcu razem. Przed nimi wspólne zdjęcia
Źródło: FilmMagic
Jennifer Aniston i Brad Pitt znów razem — przynajmniej na planie filmowym. Niemniej spekulacje o ich gorących relacjach prywatnych stają się coraz bardziej prawdopodobne. Niedawno byłych małżonków widziano razem na rajskich wakacjach, a teraz potwierdzono ich udział w jednej produkcji. O serce ukochanego Jennifer Aniston zawalczy z Julią Roberts.

Amerykanie wprost uwielbiali ich duet. Jennifer Aniston i Brad Pitt uchodzili jeden z najbardziej gorących związków Hollywood. Ich miłość kwitła do czasu filmu "Pan i pani Smith", w którym aktor zagrał ramię w ramię z Angeliną Jolie. Niedługo potem okazało się, że tych dwoje jest blisko nie tylko w stosunkach zawodowych. Jennifer Aniston wyszła ze skandalu z podniesioną głową, biorąc na siebie część winy za rozpad związku. Ku rozpaczy fanów małżeństwo ogłosiło rozstanie w 2005 roku. Dokumenty złożyli w marcu, a już w październiku z powrotem formalnie byli singlami. A przynajmniej ona, bo on nie krygował się zbytnio z uczuciami względem pięknej pani Smith.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Czesław Mozil wraca z nową trasą koncertową
Kamery "Co za Tydzień" towarzyszyły Czesławowi Mozilowi podczas trasy koncertowej

Jennifer Aniston i Brad Pitt — czy eksmałżonkowie znów są razem?

Tymczasem w zeszłym tygodniu, niemal dwie dekady później, media donoszą, że byli małżonkowie znów mają się ku sobie. Co prawda podobne plotki pojawiają się raz na jakiś czas, po czym szybko cichną bez żadnych potwierdzeń, jednak tym razem może być inaczej. Potwierdzono bowiem, że Jennifer Aniston i Brad Pitt zagrają filmową parę. Do połączenia niejako życia osobistego z zawodowym, miała namówić parę Margot Robbie, producentka komedii. W branży krąży jednak wiele głosów, że tych dwoje nie potrzebowało do tego większej zachęty.

"To musi być castingowy hit, ale Margot nie może przypisać sobie całej zasługi" — informuje źródło Woman's Day, potwierdzając, że Jennifer Aniston i Brad Pitt od bagatela 10 lat poszukiwali odpowiedniej okazji, by spotkać się przed kamerami.

"Nie ma wątpliwości, że są sobie teraz bliżsi niż wtedy, gdy byli małżeństwem. Jednak teraz wynika to z szacunku, a nie z rywalizacji, co w pierwszej kolejności ich rozdzieliło" — brzmi cytat portalu.

Jennifer Aniston, Brad Pitt i Julia Roberts spotkają się na hollywoodzkim planie

To nie pierwszy raz, kiedy amerykański portal podaje rewelacje o prywatnych stosunkach hollywoodzkich gwiazd. Jedną z pierwszych przesłanek, że coś jest na rzeczy, miały być wspólne wakacje Jennifer Aniston i Brada Pitta w Meksyku. Formalnie para miała się spotkać, by omówić nadchodzący projekt, jednak paparazzi, którzy uchwycili parę, nie mają wątpliwości, że ich relacja nie jest wyłącznie zawodowa.

"Brad powinien być wdzięczny, że w ogóle bierze udział w tym filmie. To dla niego ogromny skok. Faktycznie otrzymuje drugą szansę w Hollywood po okropnym rozwodzie i serii klap kasowych" — mówi źródło.

W filmie zagra też Julia Roberts i być może właśnie dlatego komentujący przewidują, że praca na planie będzie jak najbardziej profesjonalna.

"Jen jest geniuszem, że się na to zgodziła. Będzie miała dobrego przyjaciela Brada, Julię, na planie, aby wszystko było lekkie, ale profesjonalne" — czytamy w Woman's Day.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic

podziel się:

Pozostałe wiadomości