Katarzyna Dowbor ma nowe wieści o stanie zdrowia mamy. "Cały czas wyznacza sobie jakieś zadania"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor opiekuje się 90-letnią mamą, która ma za sobą operację. Kobieta jest bardzo sprawna intelektualnie, ale ma problemy z poruszaniem. Mama dziennikarki wymagała w ostatnim czasie hospitalizacji. Jak teraz się czuje?

Tydzień temu Katarzyna Dowbor udostępniła nowe zdjęcie mamy. Uśmiechnięta seniorka prowadzi traktorek do koszenia trawnika. Fani dziennikarki byli w szoku, gdy zobaczyli, w jakiej kondycji jest 90-letnia mama Katarzyny Dowbor. Okazało się, że to zdjęcie z przeszłości, ale mama prezenterki w dalszym ciągu zachwyca. "Mam dobre geny" - stwierdziła gwiazda.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Dorota Wellman długo starała się o dziecko. "Moja mama martwiła się"
Dorota Wellman długo starała się o dziecko. "Moja mama martwiła się" Dorota Wellman w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do problemu bezpłodności.

Katarzyna Dowbor o stanie zdrowia mamy

Mamą Katarzyny Dowbor jest Krystyna Kokocińska. Seniorka przez bardzo długi czas mieszkała sama. Kiedy stan jej zdrowia się pogorszył, kobieta trafiła pod opiekę córki. Dziennikarka poinformowała, że jej mama od kilku lat ma problemy z poruszaniem. Wraz z bratem uznała, że najlepiej będzie, jak 90-latka pozostanie pod jej okiem. Mama Katarzyny Dowbor jakiś czas temu przeszła operację. Prezenterka podziękowała lekarzom za fachową interwencję.

W najnowszym wywiadzie dla "Super Expressu" Katarzyna Dowbor opowiedziała o tym, jak teraz czuje się pani Krystyna. Zdradziła, że jej mama ma kłopoty z poruszaniem przez niefortunny upadek. W jakiej formie jest teraz?

"Myślę, że gdybym teraz ją na tym traktorku posadziła, to też by dała radę! Ona jest ulubienicą Internautów. Gdy czasem wrzucam mamę do sieci, jak ćwiczy, to zbiera więcej lajków ode mnie. Mama jest przefajna w tym Internecie. Ona cały czas wyznacza sobie jakieś zadania, a ja jestem szoku! Codziennie ćwiczy na rowerku, chodzi trzy razy dziennie na spacer ze swoją opiekunką, kiedy ja jestem w pracy. Potem ma kolejne zadania. A ja sobie myślę: jaka ja jestem podobna do mamy, bo mam tak samo. Te cele mnie bardzo mobilizują. Obawiam się więc, że nie usiądę długo w fotelu w kapciach, będzie z tym problem" - żartowała dziennikarka.

Katarzyna Dowbor z rodziną. 90. urodziny mamy uczciła w Hiszpanii

Katarzyna Dowbor ceni sobie czas z bliskimi i bardzo chętnie pokazuje rodzinę w mediach społecznościowych. Relacjonowała na Instagramie wyjazd na Wielkanoc do Hiszpani. Wraz z mamą, córką i bratem leciała samolotem na miejsce, gdzie czekał na nią już jest syn Maciej Dowbor z żoną Joanną Koroniewską oraz córkami. 10 kwietnia Katarzyna Dowbor pokazała, jak uczciła 90. urodziny mamy. Przyjęcie odbyło się w klimatycznej knajpce nad morzem. Pani Krystyna otrzymała prezenty od dzieci, wnuków i prawnuków!

"Mama szczęśliwa! Oj, działo się! Było super!" - skomentowała Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor urodziła się 7 marca 1959 w Warszawie, ale dzieciństwo i młodość spędziła w Toruniu. Jest wnuczką podpułkownika Wojska Polskiego, Bronisława Kowalczewskiego. Jej ojciec Wiesław był entomologiem. W Toruniu tata dziennikarki został później kierownikiem Muzeum Przyrodniczego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Brat Katarzyny Dowbor jest od niej o trzy lata młodszy.

Poniżej brat Katarzyny Dowbor, mama oraz córka dziennikarki — Maria Anna Dowbor-Baczyńska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości