Gwiazdy

Jennifer Coolidge grała seksbomby w filmach. "Sporo zyskałam, grając dojrzałą, pożądaną kobietę"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Jennifer Coolidge zagrała w "American Pie"

Jennifer Coolidge znana jest z filmów takich jak "American Pie" czy "Legalna blondynka". Aktorka często obsadzana jest w rolach seksbomb. Gwiazda nie ukrywa, że dzięki takiemu wizerunkowi zyskała wielu partnerów seksualnych.

Jennifer Coolidge w "American Pie" zagrała postać, która stała się kultowa. Aktorka bez wstydu przyznaje, jakie korzyści przyniosła jej rola w komedii o nastolatkach.

Jennifer Coolidge jako "matka Stiflera" miała powodzenie

Jennifer Coolidge znana jest przede wszystkim jako seksowna "matka Stiflera" z "American Pie". Film o nastolatkach odkrywających swoją seksualność zyskał miano kultowego, a 60-letnia dziś aktorka stała się symbolem seksu.

Jennifer Coolidge zagrała w "American Pie"
Jennifer Coolidge w "American Pie" jako matka StifleraŹródło: Hulton Archive/Getty Images

W nowym wywiadzie dla "Variety" gwiazda wróciła wspomnieniami do udziału w "Amercian Pie". Jennifer Coolidge przyznała, że występ w komedii dał jej wiele przyjemności. Mężczyźni po premierze filmu marzyli o poznaniu gwiazdy i spełnieniu swoich seksualnych fantazji. Mieli szczęście, bo aktorka nie należała do cnotliwych.

"Sporo zyskałam, grając dojrzałą, pożądaną kobietę. Także w sferze seksualnej. Było wiele korzyści z występowania w tym filmie. Mam na myśli to, że gdyby nie ta rola, to pewnie nie miałabym 200 mężczyzn, z którymi się przespałam" - przyznała bez wstydu w najnowszym wywiadzie.

Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO Max
Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO MaxŹródło: "Co za Tydzień"

Jennifer Coolidge wraca na ekrany w "Białym Lotosie"

Jennifer Coolidge po "American Pie" nie otrzymała już żadnej przełomowej roli. To zmieniło się jednak w 2021 roku, kiedy zagrała w serialu tworzonym przez swojego przyjaciela - Mike'a White'a. "Biały Lotos" dostępny na HBO Max stał się hitem. Serial obsypano w tym roku nominacjami do nagród Emmy. Na liście kandydatów do prestiżowego wyróżnienia znalazła się spora część obsady, a wśród nich także Jennifer Coolidge.

"Może ludzie się mną tak bardzo teraz interesują, bo pamiętają mnie jako matkę Stiflera albo babkę z 'Legalnej Blondynki'. W końcu zobaczyli coś innego..." - komentuje aktorka swoją nominację.

W wywiadzie dla "Variety" Jennifer Coolidge przyznała, że nie chciała na początku zagrać w "Białym Lotosie". Przed kręceniem niemal każdej sceny ogarniał ją strach. Wiele scen w serialu kręcono w oceanie, co była dla gwiazdy bardzo uciążliwe, gdyż ma chorobę morską, która dawała się jej we znaki i ekipie.

"Utknęli na tej łodzi ze mną i wymiocinami. To było naprawdę straszne" - powiedziała.

Rozdanie nagród Emmy odbędzie się 12 września. Jak podaje "Variety" niedługo po rozdaniu nagród Emmy, w październiku na HBO Max dostępny będzie drugi sezon "Białego Lotosu". Zobacz zwiastun:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Eduardo Parra/WireImage

Pozostałe wiadomości