Jennifer Lopez bez Bena Afflecka na premierze filmu. Fani nie mają złudzeń: jest załamana

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Źródło: Getty Images South America
Jennifer Lopez po raz kolejny pojawiła się sama na czerwonym dywanie. Podczas premiery najnowszego filmu z jej udziałem zaprezentowała się w białej zjawiskowej sukni, jednak nie miała dobrego humoru. Fani szybko zauważyli, że jest bardzo spięta.

Związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka budzi wiele emocji. Aktorzy pobrali się bowiem 20 lat po tym, jak zerwali ze sobą zaręczyny. Udowodnili jednak, że stara miłość nigdy nie rdzewieje i ponownie dali sobie szansę. Wydawało się, że są w sobie wręcz szaleńczo zakochani. Niedawno jednak do mediów trafia coraz więcej informacji o kryzysie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

CZTSTENKA_SLUB
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Jennifer Lopez i Ben Affleck przeżywają małżeński kryzys?

Od kilku tygodni amerykańskie media donoszą, że Jennifer Lopez i Ben Affleck przechodzą małżeński kryzys. Według informatorów aktor miał się nawet wyprowadzić z ich wspólnego domu w Los Angeles i obecnie mieszka w Brentwood.

Małżonkowie nie zabrali na razie głosu sprawie. Jednak Jennifer Lopez od pewnego czasu pojawia się na oficjalnych wydarzeniach sama, bez męża. Źródło magazynu "In Touch" zdradziło, że para ma być obecnie w trakcie sesji terapeutycznych ze specjalistą.

Nie wiadomo jednak, jakie aktorzy mają obecnie relacje. Ben Affleck był bowiem widywany bez obrączki, a sama Jennifer Lopez podczas niedawnej premiery filmu ze swoim udziałem, która odbyła się w Meksyku, wyglądała na dosyć smutną. Fani od razu zwrócili uwagę, że na zdjęciach, które trafiły do sieci, wydaje się bardzo spięta.

Jennifer Lopez na premierze w Meksyku
Jennifer Lopez na premierze w Meksyku
Źródło: Getty Images South America

Jennifer Lopez i Ben Affleck pobrali się w 2022 roku

Jennifer Lopez i Ben Affleck mogą pochwalić się historią rodem z komedii romantycznej. Para była ze sobą na początku lat 2000. i była wówczas nawet zaręczona. Zakochani kilka dni przed ślubem odwołali jednak ceremonię i rozstali się na prawie 20 lat. Wówczas zaczęli układać sobie życia u boku innych partnerów. Ben Affleck związał się z Jennifer Garner, z którą ożenił się zaledwie rok po rozstaniu z J. Lo. Para przez długi czas uchodziła za małżeństwo wręcz idealne i doczekała się trójki dzieci: córek Violet i Seraphiny, a także syna Samuela. Po 13 latach wspólnego życia małżonkowie zdecydowali się na rozwód. Aktorzy podzielili się opieką nad dziećmi.

Jennifer Lopez natomiast kilka razy weszła w związek małżeński. Najdłużej trwała jej relacja z Markiem Anthony'm, za którego wyszła w 2004 roku, tuż po rozstaniu z Benem Affleckiem. Para była ze sobą dziesięć lat i doczekała się dwójki dzieci: 14-letnich obecnie bliźniaków Maxa i Emmy. 

W 2021 roku media zaczęły informować o tym, że Jennifer Lopez i Ben Affleck znów się spotykają, a oni sami szybko potwierdzili te plotki. Celebryci wzięli ślub w lipcu 2022 podczas prywatnej uroczystości w Nevadzie.

Jennifer Lopez, Ben Affleck
Jennifer Lopez, Ben Affleck
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images South America

podziel się:

Pozostałe wiadomości