Jennifer Lopez ma niebinarne dziecko? Wokalistka użyła neutralnych płciowo zaimków

Dziecko Jennifer Lopez jest osobą niebinarną
Dziecko Jennifer Lopez jest osobą niebinarną
Źródło: Getty Images
Jennifer Lopez wystąpiła z dzieckiem podczas Gali Niebieskiego Diamentu Fundacji LA Dodgers. Nietrudno zauważyć, że Emme Anthony odziedziczyła talent po rodzicach. Fani zwrócili uwagę na pewien szczegół.

Jennifer Lopez jest wokalistką, tancerką i aktorką, która stworzyła własną markę ubrań oraz perfum. Bizneswomen uznawana jest również przez inne gwiazdy za idolkę i ikonę. Należała do grupy artystów, którzy przyczynili się do odrodzenia popularności muzyki latynoskiej, tzw. "latynoskiej fali". Gwiazda od lat ciężko pracuje, czym zyskuje sobie fanów w każdym pokoleniu.

Jennifer Lopez ma niebinarne dziecko?

Poza karierą zawodową Jennifer Lopez realizuje się także w roli mamy. Owocem jednego z małżeństw wokalistki są bliźnięta — Emme Anthony i Maximilian David Muñiz. Choć każdy związek sławnej mamy odmieniany jest w mediach przez wszystkie przypadki, Jennifer Lopez dba o prywatność swoich pociech. Niedawno zaprosiła 14-letnią Emme Anthony na scenę w trakcie Gali Niebieskiego Diamentu Fundacji LA Dodgers. Wokalistka wraz z nastolatką miały wspólnie zaśpiewać. Jednak nie to zwróciło uwagę zgromadzonych na gali. Jennifer Lopez zwracała się do dziecka neutralnie płciowo, używając zaimków charakterystycznych dla osób niebinarnych — czyli takich, które nie utożsamiają się z żadną płcią.

"Ostatni raz, gdy występowaliśmy razem, to na wielkim stadionie i wtedy poprosiłam, żeby śpiewało ze mną cały czas, ale nie chciało. Więc to dla mnie wyjątkowy moment" - powiedziała gwiazda.

Wokalistka zażartowała, że jej dziecko ma napięty grafik i trudno jest znaleźć miejsce w jej kalendarzu. Co więcej, za każdy występ ma sobie słono liczyć, jednak zdaniem artystki — warto zapłacić każdą sumę.

"To mój najlepszy duet na świecie" - dodała.

Fani uznali, że taki sposób zwracania się do dziecka przez wokalistkę był przejawem największego wsparcia dla społeczności LGBT.

Poniżej możecie posłuchać, jak brzmiały słowa Jennifer Lopez w oryginale:

@christinathesupermom Jennifer Lopez JLO surprises audience at at the Blue Diamond Gala by the Dodgers foundation. Excuse shaky camera at end I was in shock myself.#jlo #jenniferlopez #jloandemme #dodgersfoundation #bluediamondball #jlosurpriseguest #tmz #jloperformance original sound - ChristinaTheSupermom
Joanna Przetakiewicz o niezależności
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jennifer Lopez - rodzina, związki

Życie prywatne jednej z najpopularniejszych gwiazd Hollywood wzbudza duże zainteresowanie fanów. Jennifer Lopez brała ślub trzykrotnie, a każdy jej związek był tematem nagłówków wielu amerykańskich tabloidów. Największe zainteresowanie wzbudziła relacja wokalistki z aktorem Benem Affleckiem. Para po raz pierwszy spotykała się w 2002 roku i z miejsca została okrzyknięta najgorętszą w Hollywood. Jennifer Lopez i Ben Affleck planowali nawet stanąć na ślubnym kobiercu, ale chwilę przed ważnym dniem ceremonia została odwołana. W międzyczasie gwiazda wzięła ślub z Marcem Anthonym, z którym w 2008 roku doczekała się bliźniąt. Od 2021 roku Jennifer Lopez ponownie spotyka się z Benem Affleckiem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości