Sara James ma talent po ojcu. Kim jest John Egwu-James?

Aktualizacja:
Autor:
Dominika
Kowalewska
Sara James - tata. Kim jest John Egwu-James?

Sara James zdobyła międzynarodową sławę po tym, jak wystąpiła w amerykańskim "Mam Talent". Jak się okazuje, w krwi młodej wokalistki płynie muzyka. Czy talent odziedziczyła po rodzicach? Kim jest tata Sary - John Egwu-James?

Po sukcesach na polskim podwórku 14-letnie Sara James wyruszyła na podbój świata. Jej menedżerem został wokalistka i lider zespołu LemON Igor Herbut. Sara James jest jego pierwszą podopieczną. Jak widać, może być z niej dumny. Wokalistka jest córką Polki Arlety Dancewicz oraz Nigeryjczyka Johna Egwu-James. Podczas castingu do "America’s Got Talent" towarzyszyła jej mama.

Sara James - tata. Kim jest John Egwu-James?

John Egwu-James pochodzi z Nigerii. W trakcie studiów wyjechał z kraju i przeniósł się do Polski. Mężczyzna ukończył kierunek zarządzanie i marketing. Porzucił jednak wielki świat biznesu, by poświęcić się muzyce. Fani muzycznych talent show powinni go pamiętać. John Egwu-James wziął udział w 1. edycji programu "X Factor". Choć początkowo uznawany był za faworyta, ostatecznie nie dostał się do etapu występów na żywo.

John Egwu-James w "X-Factor". Rok 2011 Źródło: x-news

Mimo niepowodzenia w programie, John Egwu-James nie porzucił kariery muzycznej. Artysta zajmuje się muzyką jazzową oraz soulową, niekiedy z elementami aranżacji klubowych. Tata Sary James ma na swoim koncie współpracę z raperem Mezo, na którego płycie z 2014 roku ukazało się kilka utworów z udziałem Johnego Egwu-Jamesa. Aktualnie muzyk współtworzy duet Loui & John, który w 2021 roku zyskał sławę za sprawą energetycznego coveru wielkiego hitu Stinga "Englishman in New York", którego fragmentu możecie posłuchać poniżej:

John Egwu-James mieszka w Poznaniu. Choć z mamą Sary James się rozstał, para wciąż pozostaje w dobrych relacjach i wspiera córkę w karierze. Muzyk jest związany z Anną Egwu-James, z którą wychowuje dwoje dzieci - syna Johna Juniora oraz córkę Michelle.

Joanna Przetakiewicz o niezależności
Joanna Przetakiewicz o niezależności Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sara James w amerykańskim "Mam Talent"

Sara James wzięła udział w castingu do muzycznego show "America's Got Talent". Wokalistka zaśpiewała utwór Billie Eilish "Lovely". Z miejsca zawładnęła sercem przewodniczącego jury Simona Cowella, który zauroczony jej ogromnym talentem wcisnął Złoty Przycisk. Oznacza to, że Sara James przeszła bezpośrednio do etapu odcinków na żywo. Jak wyglądał ten występ i co powiedzieli jurorzy? Szczegóły znajdziecie w poniższym artykule:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości