Nowe doniesienia o stanie zdrowia Jeremy'ego Rennera. "Jest znacznie gorzej"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Nowie wieści o stanie zdrowia Jeremy'ego Rennera

Pojawiły się nowe doniesienia o stanie zdrowia Jeremy'ego Rennera. Aktor, który na początku stycznia doznał poważnego wypadku, już wrócił do domu. Jak się jednak okazuje, jego stan nie jest tak dobry, jak mogłoby się wydawać.

Jeremy Renner jest znanym amerykańskim aktorem. W poniedziałek 2 stycznia w mediach pojawiła się informacja, że gwiazdor uległ poważnemu wypadkowi podczas odśnieżania.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tom o słynnym zdjęciu z Amello. Czy znali się przed programem?
Tom o słynnym zdjęciu z Amello. Czy znali się przed programem? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jeremy Renner miał wypadek

Przedstawiciel prasowy aktora, wkrótce po opublikowaniu tej informacji, przekazał mediom komunikat:

"Możemy potwierdzić, że Jeremy jest w krytycznym, ale stabilnym stanie z obrażeniami doznanymi w trakcie wypadku, który miał miejsce podczas odśnieżania. Renner jest pod stałą opieką rodziny i lekarzy" - powiedział w rozmowie z Variety.

Na początku w mediach pojawiały się szczątkowe informacje o stanie zdrowia aktora. Niedługo później rzecznik prasowy aktora powiedział, jakich obrażeń doznał aktor.

"Możemy potwierdzić, że Jeremy doznał tępego urazu klatki piersiowej i obrażeń ortopedycznych. Przeszedł operację 2 stycznia 2023 r. Wrócił z operacji i pozostaje na oddziale intensywnej terapii w stanie krytycznym, ale stabilnym" - wyznał.

Kilka dni po wypadku Jeremy Renner opublikował w mediach społecznościowych kilka zdjęć ze szpitala. Aktor zapewnił fanów, że czuje się już znacznie lepiej, mimo widocznych obrażeń twarzoczaszki.

Kilka dni temu Jeremy Renner opublikował na Twitterze wpis, w którym poinformował, że jest już w domu z rodziną. To właśnie z nimi oglądał serial "Mayor of Kingstown", w którym zagrał.

"Byłem bardzo podekscytowany, że mogłem obejrzeć 201. odcinek z moją rodziną w domu" - napisał.

Jeremy Renner jest w złym stanie?

Aktor powiedział również, że podczas rekonwalescencji zmaga się z mgłą mózgową, która pogarsza percepcję, koncentrację i interpretację wrażeń zmysłowych. Fani aktora uznali, że z Jeremym Rennerem już wszystko dobrze, jednak najnowsze doniesienia temu zaprzeczają.

Portal Radar Online powołując się na informatorów, którymi mają być przyjaciele aktora, poinformował, że obrażenia Jeremy'ego Rennera są znacznie gorsze, niż podano do publicznej wiadomości. 

"Jest znacznie gorzej, niż ktokolwiek wie. Jeremy jest bardzo świadomy faktu, że prawie tam umarł" - czytamy.

Dodali:

"Wiedział, że jest w złym stanie i może z tego nie wyjść" - powiedzieli.

Ponadto Jeremy Renner ma być również świadomy, że całkowity powrót do zdrowia może zająć nawet dwa lata.

"Uszkodzenie klatki piersiowej Jeremy'ego było tak znaczne, że trzeba było ją zrekonstruować podczas operacji" - powiedzieli.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

Pozostałe wiadomości