Jeremy Renner zachwycił formą po tragicznym wypadku. Odważne zdjęcie obiegło media

Jeremy Renner
Jeremy Renner
Źródło: Getty Images
Na początku 2023 roku media doniosły o tragicznym wypadku Jeremy'ego Rennera, aktora znanego z filmów i seriali o superbohaterach. Aktor został potrącony przez pług śnieżny na swojej posiadłości. Niespełna rok później, po długiej rehabilitacji i walce o życie, gwiazdor wrócił do medialnego życia. Do tej pory jednak poruszał się o lasce. Niedawne zdjęcia, które opublikował w mediach społecznościowych ukazują, że wypadek i to, co z nim związane to zamierzchła przeszłość. Artysta odważnymi ujęciami zachwycił wszystkich.

Jeremy Renner w wypadku złamał ponad 30 kości i stracił przytomność. Jego stan określano jako krytyczny. Nie wiadomo było nawet, czy aktor będzie jeszcze kiedyś mógł stanąć na własnych nogach. Okazało się jednak, że gwiazdor ma z superbohaterem o wiele więcej wspólnego, niż tylko rola w filmie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

30012024_BLIZEJGWIAZD_MOTYKA
"Bliżej gwiazd" - Robert Motyka szczerze o miłości, relacji z rodziną, karierze i tragedii, która zmieniła wszystko
Robert Motyka jest jednym z najbardziej znanych i lubianych polskich artystów kabaretowych. Możemy obserwować też jak rozwija swoją aktorską pasję na deskach warszawskiego teatru Capitol. Artysta w szczerym wywiadzie z cyklu "Bliżej gwiazd" wrócił pamięcią do czasów szkoły, poznania największej życiowej miłości, relacji z rodziną i tragedii, z którą przyszło mu się zmierzyć. "Ten wypadek też dał nam właściwie takiego bardzo pozytywnego kopa, żeby ze sobą spędzać więcej czasu" - powiedział.

Jeremy Renner - wypadek i rehabilitacja

Wypadek Jeremy’ego Rennera nie został jeszcze w pełni wyjaśniony. Na ten moment za główną przyczynę tragedii uważa się problemy mechaniczne ratraka, którym przemieszczał się gwiazdor. Podczas odśnieżania drogi aktor miał na chwilę opuścić pojazd. 7-tonowy pług miał zacząć się staczać i potrącić gwiazdę, a następnie przysypać śniegiem. 

Według raportu policyjnego aktor nie wysiadł jednak z pojazdu bez powodu. Według ustaleń na miejscu zdarzenia Jeremy Renner chciał uratować siostrzeńca, który znalazł się w pobliżu staczającego się ratraka. Gwiazdor nie mogąc zapanować nad maszyną opuścił ją, by podbiec do syna siostry i zapewnić mu bezpieczeństwo. 

"Kontrolka hamulca w kabinie ratraka nie działała, a problemy mechaniczne mogły być przyczyną wypadku" - napisano w policyjnym raporcie. 

Jeremy Renner zachwycił formą - zobaczcie najnowsze zdjęcia gwiazdora

18 miesięcy po wypadku, Jeremy Renner zaprezentował swoją imponującą sylwetkę na okładce magazynu "Men's Health", opublikował też serię najnowszych zdjęć w mediach społecznościowych. Aktor wyznał, że regularne ćwiczenia i odpowiednia dieta pomogły mu wrócić do formy. Obecnie trenuje 3-4 razy w tygodniu, koncentrując się na różnych partiach mięśni podczas dwugodzinnych sesji na siłowni.

Gwiazdor podkreśla, że jest wdzięczny za wsparcie fanów i bliskich, które pomogło mu przetrwać trudne chwile. W mediach społecznościowych dziękował za miłość i słowa otuchy jakie otrzymał podczas swojej drogi do zdrowia.

Fani aktora wyrażają swój podziw dla jego siły i determinacji. Komentują, że jego powrót do zdrowia i doskonała forma są inspiracją dla wielu osób. Jeremy Renner stał się symbolem wytrwałości i odwagi, pokazując, że nawet po najtrudniejszych przeżyciach można odzyskać zdrowie i wrócić do normalnego życia.

Zobaczcie zdjęcia, o których mowa:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości